Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 106
    Senior Member
    Bahçede ki yaratıkların dağıtılmasıyla birlik de yayın da 5 alıyorduk şimdi 8 alıyoruz, tişikirler entiti diyenler, ardından gelen güncellemeden sonra protestolara başladı.Sanırım 2. güncellemeden sonra aldıkları 8 bin iki ye katlanınca biz gariban oyunculara haksızlık olduğunu düşünüp protestoya başladılar

pus fiyatları aksine arttırılsın. gerçek oyuncular ortaya çıksın.

Senior Member
    3200 cash gerçekten pahalı. Mutlaka birşeyler yapılması gerekiyor. Hemde kalıcı çözümler gelmesi gerekiyor.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by CizmeliBocuk View Post
    pus fiyatları aksine arttırılsın. gerçek oyuncular ortaya çıksın.
    3500 TL maaş alıyorum kirada oturuyorum ve bakmakla yükümlü olduğum bir ailem var. Neden PUS fiyatı arttırılsın?

Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    3500 TL maaş alıyorum kirada oturuyorum ve bakmakla yükümlü olduğum bir ailem var. Neden PUS fiyatı arttırılsın?
    Bu oyun ihtiyaç değilki. Bu oyun zevk işi.

Senior Member NeverFree's Avatar
    Sanki zorla oynatıyorlar arkadaş oynamayın

Aklıma zeitgeist belgeseli geldi.
    Bir çok doğru şey söylerek tek bir yanlışı beyine empoze etmek.

Bunlarda bütün yanlışlarını PUS pahalılığı doğrusu ile örtmeye çalışıyor.
    İonia'dan beri geçmediği server kalmadı.
    Ekmeğine taş koyanı ya yanına aldı ya da sindirdi.
    Para ile işi olmayan adam geçer bir serverde oynar paşa paşa, daldan dala atlamaz.
    Adamlar tale villagede protesto başlattı ve orda bulunan clanların %80-90 ı ittifak içinde yer alan clanlar.
    Kardeş siz zaten o kalabalıkla cz'de csw gibi savaşıyorsunuz ne yapacaksınız CSW yi ?

İttifakların bu oyundan gitmesi diğer oyuncuların PUS alışverişine bağlı olsa , emin olun 3200 cash 500 TL bile olsa en az 10.000 den fazla adam bu parayı sizden kurtulmak için verir.

(Yayın açıp protesto yapan kişiler okurcasına cevap yazdım.Adres belli)

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    pk için illa ki pus çekmene gerek yok pussuz da gayet iyi yeterli pk atılıyor

Full pus çekipte old takılarla golem ve mastadon dönmeye çalıışan okçu ve bp kardeşimlerim, gösterin kendinize de bu ağlayan terbiyesizler bi utansın.

Senior Member RoronaoZoroo's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Ben bu insanların samimiyetine gram inanmıyorum. Geçenlerde dalga geçiyorlardı öyle böyle farm atarız, işimize geldi diye. 2 yıldır serverların içine ettiler. Şimdi kalkıp oynamayacağız diyorlar allah aşkına bir gidinde oyunu oyun için oynayanlar oysasın.
    Last edited by RoronaoZoroo; 10-04-2020 at 12:50 AM.