Page 11 of 11 FirstFirst ... 91011
Results 101 to 106 of 106
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyunu tamamen bi biraksinlar daha da kalabaliklasir oyun ins.

Senior Member MlCHONNE's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Askeri ücretin 300 dolar olduğu ülkede 120 dolarını Knight Online yatırmaz isen oynayamazsın diyen sisteme karşı durmanın ittifak ile alakasını çözemedim.

Senior Member

Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Askeri ücretin 300 dolar olduğu ülkede 120 dolarını Knight Online yatırmaz isen oynayamazsın diyen sisteme karşı durmanın ittifak ile alakasını çözemedim.
    Premiumsuz oyun oynanabiliyor bilmiyorsan ögrenmiş oldun.Eventlere girerekten karakterini yükseltebilirsin.Kimse size silah zoruyla oyuna para yatıracaksınız demiyor ki.Bazıları oyunu gelir amaçlı kullandığı için bu protesto yapılır.O clanlar hakkında forumlara açılan konuları yorumları okumalısın.O zaman onları gerçek yüzünü ögrenirsin.

Şuan yapılan bu protesto gayet açık şekilde kendi çıkarlarını düşündükleri için yapılan bir protesto olduğunu düşünüyorum.

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by MlCHONNE View Post
    Askeri değil o asgari.

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    https://forum.nttgame.com/forum/show...rekiyor!/page6

Bu konuyu neden "İkili Tartışma" çıktı diye kapatırsınız ki anlayamadım. Tartışanlara ceza vermek veya o mesajları silip uyarmak daha iyi bir çözüm değil midir?
    Aynı anketi bu konuya da ekleyebilir mi "Moderatör" arkadaşlar acaba?

bahçe gitti. krowaz csw de yok. aç kaldınız demi yoksa oralardan kastığınız paralar pusu çıkarıyodu üstüne 8bin kalıyodu kişi başı kendi söyleminiz. hadi gidin bi işe felan girin 7 24 mob kesmek nedir yıllarca