Page 10 of 11 FirstFirst ... 891011 LastLast
Results 91 to 100 of 106
    Junior Member
    Merhabalar. Mmorpg oyunlarin arasinda en pahali oyun olan knight onlinedir. Lütfen oyuncularla ilgilenin. Oyuncu olarak destek almak bile o kadar cok zor ki. Askeri ücretle çalişan bir cok insan var o kadar replica oyun var ki artik insanlar orda oynamak degil oyunun orjinali oynamak istiyor. Bu konu üzerinde oyuncularin desteği değil. Yönetim desteği ile ordaki oyuncular buraya dönücektir. Burdaki insanlar oyun oynamak istiyor. Birazcik oyunculara destek lütfen. Bu kadar insan birşey diyorsa lütfen dinleyin. Bu oyun türklerin en cok oynadiği oyun #NoPusNoPK #NoDolar#YES TL

Senior Member
    Pus indirimi için nttgame zaman zaman ilettiklerini düşünüyorum.Buradaki olay şöyle Clan anlaşmaları yapanlar ilk pus indiriminden başlayacaklardı sonra kendi çıkarlarına göre istek önerilerini isteyeceklerdi.Bunu bildiğimiz için ve bir çok oyuncu bu clan anlaşması yapan clanları tanıdığı onları gerçek yüzünü gördüğü için destek vermediler.Biz oyunu oyun olarak oynamak isterken bu clan anlaşması yapanlar malesef oyunu bizlere dar etmeye uzaklaştırmaya gelir kapısı haline getirmeye başladılar.

Dilerseniz bakabilirsiniz Destek verenleri teker teker kontrol edin hepsi clan anlaşması içeresinde olan kişilerdir.

Kendi ırkında anlaşabilirsin ama karşı ırkla clan anlaşması yasak olması gereken bir durum haline gelmiştir.

Bazı arkadaşlar pus fiyatlarından memnunum tarzı yorumlar atmış,memnun olma sebebleri ise ittifağa karşı cephe almalarından dolayı madem böyle bir sıkıntınız varsa yönetim premium fiyatını arttırıp geriye kalan karakteri güçlendirecek pus itemlerini %60-%70 indirime götürmeli çünkü gerçek anlam bu oyunda pk atılmıyor doğru düzgün ben 2010-2011 de 12 saat pk attığımı biliyorum yapmayın elinizi vicdanınıza koyun madem farmerlara ittifağa karşısınız yapın dc premiumu 350₺ kanat valkry pathos sc vsvs bunlarıda yapın ucuz cüzzi bir rakam bakın bakalım neler olucak birde bunu deneyin yani 15 senede knightta ne yaptı yönetimde doğru düzgün bunu yapmasın ? War premium 200 lira vermeye değer mi ? 200 lira veriyorum ne için karakterim sunucun en yüksek npsine sahip olsa ne olur olmasa ne olur ? oldu diyelim günlük 1m alınca bana war premium gerçekten fayda mı saglıyor ? cebelleşip her ay ulusal puanımı en yüksekte tutmaya çalışırım ama mükafatım sıfır gerçekten çok saçma şeyler var.İnsanları dinleyin sayın yönetim ekibi Siyaset yapmak amaçlı değil ama şuan yönetimde halka kulak verse neler olur birde siz düşünün ?

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Hater olursun anlarım da, cidden x biraz zor olsa gerek. Biz ne diyoruz, adamlar neler yazıyor.
    Last edited by DonJose; 10-08-2020 at 10:34 PM.

söylemiyim söylemiyim diyorumda pus fiyatı düşerse aynı oranda gb fiyatıda düşer değişen hiç birşey olmaz şu ittifakların aç kalıp ntt ye saldırma oyununa gelmeyin. birde utanmadan csw gelsin diyorlar. csw gelcek her ay yine kendi ittifakları kazancak. serverin sahibi olmuş öldürmüşler 3 yeni sw yi. bence oyunun bu kan emici kitleden kurtulması lazım.
    Last edited by 321qqqx; 10-08-2020 at 05:51 AM.

Member
    Nickname
    CaptainX
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    Secret
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by 321qqqx View Post
    söylemiyim söylemiyim diyorumda pus fiyatı düşerse aynı oranda gb fiyatıda düşer değişen hiç birşey olmaz şu ittifakların aç kalıp ntt ye saldırma oyununa gelmeyin. birde utanmadan csw gelsin diyorlar. csw gelcek her ay yine kendi ittifakları kazancak. serverin sahibi olmuş öldürmüşler 3 yeni sw yi. bence oyunun bu kan emici kitleden kurtulması lazım.
    Dostum sen bu sunuculara hiç CSW vs.. gelmeyecek gibi konuşuyorsun farkındasın değil mi ? Ha şimdi ha sonra senin için değişen ne olacak ?

Senior Member
    Yeni serverler gerçekten de hiç en son açılan serverler gibi değil...İttifaklar maalesef mahvetti bu serverları.Ful itemli adamlar yakında kendı kendılerıne oynarlar oralarda.İnşallah da bırakacakları zaman itemlerini satamazlar .Mahvettiler güzelim oyunu , ful itemli birkaç clan dışında oyunu oynayabilen yok şu an .Diğer serverlerde de felankor bifrost orası burası her yer bunların hiçbir şey yapılmıyor oyunda artık bir şeyler yapılsın bu duruma lütfen !

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Dolar 8 tl oldu gidip ekonomi bakanını protesto etsinler
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Evet dolarla oyun parası alıyoruz çok mağduruz başka olaylar umrumuzda değil yeter ki pus alabilelim diye protesto etsinler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    suriye ve ırakdan çık, kafkasya ya karışma , kıbrısı terket, doğu akdeniz'e bakma doları 8 e çıkartanlar 0,25 e bile indirir yeter ki SUS