Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 106
    Bırakın kimin ne zamandır nerde oludugunu arkadaşlar bu fırsatı değerlendirelim herkesin işine gelir..

Senior Member
    Oyunun düzenini bu clanlar malesef kendini düşünmekten başka birşey yapmıyorlar.

Gördüğümüz gibi daha önce bir öneri konusu açmışlardı oradaki istekler hep kendileri içindi.

Oyunun düzenini bozmaktan başka birşey yaptıklarını görmedim şu zamana kadar.

Dilerseniz forumlarda bunlar hakkında teker teker konular açılmış neler yaptılarını anlatmışlar.

Onun için kendi aralarında protesto yaparlar bunu fazla sürdüremezler çünkü onlar bu oyundan gelir sağladıkları için paşa paşa geri döneceklerdir.

Bu ittifak clanları giderse eğer büyük ihtimal gitmez hadi gitti diyelim yerini o serverdeki diğer clanlar yerini dolduracaktır.

Cz'de olsun diğer pk alanlarında olsun Clan ittifaklarını asla desteklemiyorum.Oyunun düzenini bozuyorlar bununla ilgili nttgame yetkilileri gerekli düzenlemeleri yaptıklarını düşünüyorum.

Bu oyunu oyun olarak oynamak yerine gelir kapısı haline getirilmesi gerçekten hiç hoş bir davranış değil.

Senior Member
    arkadaşlar adamlar protesto derken dc pre ve drop için gerekli artık sc mi olur damage atmak için atak pathos mu olur her neyse bunları alacaklarını sadece pkda pot basmıcak sc basmıcaklarını söylediler yorumlarınızı buna göre yapın ittifakların pkya cıkmaması serverı ne kadar etkiler? hiç etkilemez çünkü bu adamlar zaten en basit x 4 pt mage 3 pt mele oynyor sanırım kendi içinde akşam pkya 1 mele 1 mage zor çıkarıyo ittifaklarının yancı ortaklarına bakın yine aynı durum zaten çoğunun karakterine bakın K dan M den öteye geçenleri olmuyor. buradan sesleniyorum protesto yapacaksan cash fiyatını hiç bişey alma samimiyetini görelim..
    Last edited by DonJose; 10-03-2020 at 07:57 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ica_AvNKMVWm View Post
    arkadaşlar adamlar protesto derken dc pre ve drop için gerekli artık sc mi olur damage atmak için atak pathos mu olur her neyse bunları alacaklarını sadece pkda pot basmıcak sc basmıcaklarını söylediler yorumlarınızı buna göre yapın ittifakların pkya cıkmaması serverı ne kadar etkiler? hiç etkilemez çünkü bu adamlar zaten en basit x 4 pt mage 3 pt mele oynyor sanırım kendi içinde akşam pkya 1 mele 1 mage zor çıkarıyo ittifaklarının yancı ortaklarına bakın yine aynı durum zaten çoğunun karakterine bakın K dan M den öteye geçenleri olmuyor. buradan sesleniyorum protesto yapacaksan cash fiyatını hiç bişey alma samimiyetini görelim..
    Adam pus itemlerini çöpe attı yayında. Ben dc alacağız gibi bir şey duymadım. Cz çıkmayacağız dedi.
    Last edited by DonJose; 10-03-2020 at 07:57 AM.

Senior Member
    birde bunların yayınlarını mı izliyorsunuz hala ? siz bu durumu gerçekten idrak edemiyorsunuz sanırım . yönetimin radikal kararlar almasının zamanının geldiğini çoooooook öncelerden yazmıştım burada. arkadaşlar bu oyunu beta zamanından bu yana aralıklarla oynamaya gayret gösteriyorum . oyun evrim geçirdi her konuda . sadece bir konuda evrimini tamamlayamadı . evini bakını bu oyundan geçindirme derdinde olanlardan bu gürühtan bir türlü kurtulamadı . onların pus alması veya almaması inanın keyif için bu oyunun peşinden giden kullanıcılar için bir gram yarar sağlamayacaktır. tekrar etmek istiyorum yönetimin pus indirimi bilmem neyi değil bunların ve bu düşüncede olanların akıllarıyla oynayarak RADİKAL kararlar almaya devam etmesi gerekiyor. ha birde şunu belirtmek istiyorum oyun içinde birşeyler yapmak için youtuber koşturmak gerekmiyor arkadaşlar . yayıncıları da yücelttiğiniz de elinize birşey geçmiyor. kazançlarına kazanç katmaktan başka.

Senior Member
    umarım komple bırakırlar

Senior Member
    Daha 2 hafta önce xx hüüüüüran 6 tane envy dönüyoruz güncelleme için teşekkür ederiz diyordu protesto falan yoktu. Şimdi mi başladı? Ekmeği elinden alınınca kutlu hüüüran hemen yandaşlarını toplamış. Kendi kendilerine çalıp oynuyorlar 1 tane mantıklı argümanları yok. Eslanttaki gb satanlara sövüyorlar o gbleri alıp char dizdik diye dolanan siz değil misiniz? Paşalar pk atıyor diye ödül istiyor ulan keyif için oyun oynuyorsun ne ödülü? Pahalı geliyorsa basma sc zorunda değilsin. Yok pk atmayacaklarmış yok pus çekmeyeceklermiş kimin umrunda diye sormuyor hiç. Bir de mesela tam şuan bf krowaz gelse bu arkadaş pus protestosuna devam eder mi merak ediyorum.
    Last edited by DonJose; 10-03-2020 at 07:59 AM.

Senior Member
    Warrior a nerf gelince daha çok ağlayacaklar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Bunlar oyunu tamamen biraksa oyuncu sayisi net olarak artar.

Yayında yaptıkları terbiyesizliğe diyecek birşey bulamıyorum. ama adamlar parasını yatırıp farmını yapıyor bu sizi yada bir başkasını ilgilendiren bir durum değil.
    ister ittifak kurar isterse slotları tapulu malıymış gibi kullanır. sonuç da o da bu oyunun useri.

yani kısacası onlar bu konuları açan sizlerde onlardan arta kalır yanınız yok.
    Last edited by DonJose; 10-03-2020 at 09:28 AM.

Page 4 of 11 FirstFirst ... 23456 ... LastLast