Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 106
    Junior Member
    Kazançları azaldı diye pusu bahane ediyorlar. Hepsinin charı full 3-4 günlük farmla puslarını karşilayabilirler fakat dertleri pusun pahali olması değil kazancın %50 azalmasi.

D.N : Kalıcı pus indirimi istiyorum fakat nttgame yaptiği güncellemeleri de doğru buluyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ser_M8tG7fru View Post
    Kazançları azaldı diye pusu bahane ediyorlar. Hepsinin charı full 3-4 günlük farmla puslarını karşilayabilirler fakat dertleri pusun pahali olması değil kazancın %50 azalmasi.

D.N : Kalıcı pus indirimi istiyorum fakat nttgame yaptiği güncellemeleri de doğru buluyorum.
    Kesinlikle. Dolar kuru uzun zamandan beri artıyor ve NPoints fiyatlarıda bununla beraber yükseliyor. Niye bu zamana kadar beklediler de şimdi protesto yapmaya kalktılar? İşleri bozulduğu için Dolar kurunu PUS'u bahane edip ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ser_M8tG7fru View Post

+++++++++++++++++++++++

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Pus fiyatları yeni gelmedi bu hale kaç aydır böyle son güncellemelerden sonra mı bu iş akıllarına gelmiş samimi değiller.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    açtıkları yayına hiç donate gelmedi 4 kişi 1er tl attı 2 sattir gırtlak patlatıyorlar etrafındaki çarlar hep bahçeden para kasan adamlar oynat bakalım

Senior Member
    Nickname
    WARPH
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    ittifakları göz önüne alırsak ve ceplerine koydukları mangırları göz alırsak banada samimi gelmediler hiç
    Last edited by Nickarioss; 10-03-2020 at 01:11 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    kesinlikle samimi değiller.

Senior Member
    Adam diyor ki 20 bin verdim Çar dizdim. E verme bacanak. En kral farm slotları elindeydi kassaydın kendi itemini. 3 ay önce konu açman önemli değil 3 ay önce senin ekmeğin yağın kıvamında iken yapacaktın bu protestoyu. Kc fiyatları çok katılıyorum buna. Ama sana dokunmaya başlayınca gelip protesto etmen samimi değil.

Senior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Adam diyor ki 20 bin verdim Çar dizdim. E verme bacanak. En kral farm slotları elindeydi kassaydın kendi itemini. 3 ay önce konu açman önemli değil 3 ay önce senin ekmeğin yağın kıvamında iken yapacaktın bu protestoyu. Kc fiyatları çok katılıyorum buna. Ama sana dokunmaya başlayınca gelip protesto etmen samimi değil.
    yılanın başı x dır 150 kişi oyun oynuyor robot gibiler * lideri bunlara sallıyodu ittifağına girdi * bunları takmıyodu ittifağına girdi şimdiki taktikleri 2 sunucu çar dizip 1de 2 almak tek amaçları bunlar farmı yapsın insanlarda yapılan farmı satın alsın. bunlar hangi serverda oynarsa orası düşüşe geçiyo bunu bildikleri için yanlarına hep geçmişte kavgalı olduklarını alıyolar ki çar dizen olsun kimse serveri bırakmasın diye. delikanlı olsa gerçekleri konuşurlar. eslant bosları bunlarda çoğu eslant genie farmı yine bunların tslerinde olan adamlarda cs bos taşı gitti isilon 300k istiyo kelle başı dorp atmazsa zarar ediyolar bahçeler talan oldu falan filan zaten1 çar dizip 1 çara pus alıp o çara günde 13123 kişiyi sokup farm attırıyodu sistemleri yice bozuldu. steamkodaki gibi -18 sistemi gelir inşallah bir karaktere 24 saat içnide enfazla 3 kere ip değişme hakkı tanınırda komple oyundan silinir giderler.
    Last edited by DonJose; 10-03-2020 at 08:00 AM.

Her şeyi bir kenera bırakın abi yok o zaman yok bu zaman sonuçta adamlar dolaylı yoldan senin de cebini düşünüyor desteklemeliyiz sonunda sana bana da yarayacak bu iş..

Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast