Results 1 to 6 of 6
    Senior Member HeroicRaptor's Avatar

Yayında Gösterilen Yeni Güncelleme Hakkında

Evet bildiğiniz gibi son çekiliş yayınında (1 Ekim 2020) GM Khenarth gelmesi beklenen yeni sürümü bize biraz gösterdi.

Benim söyleyeceğim müzayede sistemi iyi fakat playerlar arası alışveriş için gelecekse gelmeli. Yoksa bu şekilde sadece zenginlerin alabileceği uçuk fiyatlı extra özelliklere sahip itemler getirmek Pay2Win içeriği artırmaktan başka ne işe yarayacak. Kendisi oyundan farm yapan hiç kimsenin o itemleri alamayacağı aşikar. Boşuna güçlü güçsüz arasındaki farkı açıyor. Belirli bir standardın olması daha iyi. Mesela şuan Pontus +3 den daha iyi bi ring olmaması bir yerde sınırlıyor bu farkı. +4 +5 takılar niye kapatıldı o zaman?

Diğer bir açıdan bakıldığında GB eritip kıtlığa sebep olacak pot bulmak zorlaşacak vs vs. Oyuna fazladan item girecek. Zararları saymakla bitmez bir yararını da göremiyorum açıkcası. Oyundan GB erimeli fakat bu şekilde sağlıklı bir ekonomi olmuyor. Farm çok zorlaştırıldı ama yönetim sürekli GB silmeye çalışıyor. Umrumuzda değil deseniz de siteden GB almaya teşvik etmiş oluyorsunuz.

Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Senior Member
    kutular gemler para etmiyor oyunda pot parası zaten aslanın midesinde

Senior Member
    Ironi !
    Ntt : Güncellemede ne var
    Mgame Civciv maner karakter silme çalışan lether select karakter exp seal eşya kıralama eslant gelismis mitril görevleri var
    Ntt : yok onlar olmaz .Gb silcek bir şey varmı
    Mgame:Evet daha yenı gelen oyuna item sokup gb çıkaran açık arıtrma sistemi ama daha yenı geldi 5 yılldır var olan guncellemeleri once verelim
    Ntt: Yok biz gb silmeyi alalım yeter .

Banned
    Farm diyorsunuz.
    Farmı unutun.

kıtlık olacak !!! roanda dodada nehir kuruyacak balık tutamayacağız...

Senior Member HeroicRaptor's Avatar
    Zenginlere özel abartı itemlere karşıyız. Bu saçma sapan sistem kesinlikle gelmemeli.

Tags for this Thread