Results 1 to 4 of 4

Thread: Raporlama Hk.

Junior Member

Raporlama Hk.

Merhabalar...
    Arkadaşlar öncelikle Altar'da arkadaşlarla x clanında 83 olmaya çalışırken başımıza gelen bir konu hakkında size bilgi aktarmak istedim. Clan başkanı olan x clandaki arkadaşlara tanıdığı bir arkadaşının oyunu bıraktığını ve daha sonra da 8 ee'sini uygun fiyata alacağını söyleyip clandaki arkadaşlara 7 eesini ve 5 gb üstüne verip alabileceğini söylemiştir. Tabii ki buna ben inanmadım fakat oyundan arkadaş x nun 5 gbsini almıştır. Bir çok görüntü çektik ve sizlere göstermek istiyorum. Ve küfür içermektedir.

Bilginize...

Last edited by NativeBrutal; 10-02-2020 at 04:14 PM.

Junior Member
    [IMG][/img][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/img]
    Last edited by NativeBrutal; 10-02-2020 at 03:53 PM.

Junior Member
    İNSAN kendi oldugu clan başkanına güvenmez mi ? 2 haftadır clanında olup asis olaak clanı ayakta tutan kişiye neden yaparki ss ler i paylaştık kendisi için gereğinin yapılmasını isteriz maddi bi zarara uğramış olabilirim ama asıl önemli olan bu adamarın bunları yaptıktan sonra hala oyuna devam ediyo olabilm

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Selam,

Forumun herkese açık kısmında bu tarz küfürlü konuşmaların bulunduğu ekran görüntüsü ve cr'yi ilgilendiren konuların açılması yasaktır. Oyun kurallarını ihlal ettiğini düşündüğünüz oyuncuları sadece Cheat Reports bölümüne bildirmeniz gerekiyor.

Cheat Report kullanımı için BURADAN bilgi alabilirsiniz.

Tags for this Thread