Results 1 to 6 of 6

Hesap nasil açabilirim

knightyi eskiden oynardım sımdı gerı başlamak ıstıyorum ama hesap açamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Hesap oluşturmaya çalışırken aldığınız bir hata var mı? Genelde "Undefined" hatası alınmaktadır. Detay verebilirseniz ona göre yönlendirme yapabiliriz.

Aynen undefİned hatasi aliyorum kardesİm

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Tamamdır. Bu genelde bağlantı kaynaklı olmaktadır.

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Modemi kapatıp açın.

Hata devam ederse farklı tarayıcı kullanarak, gizli sekme üzerinden deneme yapınız.

Eğer sorun hala devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Yine düzelmediyse, mobil internet üzerinden telefonunuzdan hesap oluşturmaya çalışınız.

Junior Member
    bilmiyorum knka

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Tamamdır. Bu genelde bağlantı kaynaklı olmaktadır.

Dns ayarlarınızı değiştirin. 4.2.2.1 - 4.2.2.5 veya 8.8.8.8 - 8.8.4.4 yaptıktan sonra Başlat > Çalıştır > CMD yönetici olarak çalıştırıp gelen pencereden ipconfig /flushdns işlemini gerçekleştirin. Modemi kapatıp açın.

Hata devam ederse farklı tarayıcı kullanarak, gizli sekme üzerinden deneme yapınız.

Eğer sorun hala devam ederse, İnternet sağlayacınızı arayın ve bağlantınızın sıfırlanarak IP değişikliği talebinde bulununuz.

Yine düzelmediyse, mobil internet üzerinden telefonunuzdan hesap oluşturmaya çalışınız.
    Bu adam bu kadar şeyi yapıp yine açamazsa nasa da biraz staj görsün sonra gelsin char açsın...