Page 3 of 16 FirstFirst 1234513 ... LastLast
Results 21 to 30 of 155

Thread: Captcha Hk.

Banned
    Sızlanmayı bırakıp Lure ve Vergi/Fon gibi güzel bir güncelleme olan captha zımbırtısına alışmamız gerekecek.
    nTT bizim için çalışıyor.
    Tüm bu güzellikler güzel güncellemeler hep bizim iyiliğimiz için

Senior Member Vrij's Avatar
    1m ye yapılan gemleri silip 30 mu ne veriyor, kıytırık def gemini üstüne basmasa, alışcaz blk )))
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    FT girecem 10 sn kala npc açtım kodu girene kadar ft içeri çekti şaka gibi.haliyle giremedik

Senior Member pooktroop's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/2 (30)
    Kod geliyor üzerimdeki Cont Jewel yada Life Jewel silinip Armor Jewel aktif oluyor. Bu şikayetlerle ilgili bir çalışma var mı?

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Kod geliyor üzerimdeki Cont Jewel yada Life Jewel silinip Armor Jewel aktif oluyor. Bu şikayetlerle ilgili bir çalışma var mı?
    İletmişlerdir güvercin kullandıkları için biraz geç dönüş alabiliriz

Senior Member EraJacque16's Avatar
    şu anki güncel durum;
    maradondaki koxper charlar kasmaya devam ediyor, otp tekrar aktif edilse de devam ederler çünkü bir yandan da sürekli olarak otpli hesap satış pmleri ve floodları geliyor, otp de fixlenmiş durumda. amacı koxpu engellemekse başarısız oldu diyebiliriz. premiumsuz legal oyunculara zorla premium aldırmaksa ona diyebilecek bişey bulamıyorum.
    consume & adapt

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    İşin komik tarafı premiumu olan da şikayetçi. Diğer gemler siliniyor. Şu jewel saçmalığını kaldırın lütfen. Partyde premiumsuz adam varsa pk esnasında kod çıkınca ptyi illa ki etkiliyor. Yani şunu 83+ charlara sınırlama getirecek şekilde yapmak çok mu zor merak ediyorum.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    1m ye yapılan gemleri silip 30 mu ne veriyor, kıytırık def gemini üstüne basmasa, alışcaz blk )))
    La vallahi ya bide bu var, golden mattock ile 1 saatte zar zor 3 tane kastıgım hp taşını, kodu girince gidiyo, bide o var.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by sariaslan View Post
    uzun zamandır herhangi bir oyun oynamıyorum. Oynadığım dönemde hiç oyunun ortasında çıkan güvenlik kodu görmemiştim. çok enteresan. Kod yerine mouse ile sürükleyerek captcha yapılabilir. Puzzle gibi. örn;
    müthiş ötesi çözüm, eyer captcha yi bu şekil de değiştirmiyorlarsa bilinki ortada başka bir şey var. Insanlar exp e yatiyo, insanlarin paralari gidiyor, 500 k ya aldigi taşlar gidiyo, etkinliklerde kaybediliyor, cok zarar veriyor, yani gg keserken kod geliyo, iyide herkez de gm charlari gibi 10 k defans 10 k hp yokki. Oyuncularin charlarini bvb clanindaki zengin charlar gibi yada gm charlari gibi görmekten vaz geçin lüfen.

Senior Member Vrij's Avatar
    Captcha atagı heali, potu durdurmuyor. Panik yapıp oyuncu kendi durursa yatar ancak.
    Ama boss kestin diyelim, captcha cıktı sen çözene kadar kutu kaçar.
    Rift/kulede böyle çok kutu kaçıyordu.

Mgamin umurunda olsa kodu kolay sınıfında yapar, bakıyorum da hiç kolay değil, orta ve üstü.
    Bizim TR kullanıcı ı-I i-İ lerde kesin çuvallıyordur
    Ne gerek var, ekran başındaki ancak insansa çözebilir, zor sınıfı koda ne gerek var.
    Kaldı ki, trenlere filan hiç çıkmadığı kesin
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.