Page 2 of 16 FirstFirst 123412 ... LastLast
Results 11 to 20 of 155

Thread: Captcha Hk.

Senior Member BarbarosPasa07's Avatar
    Nickname
    ComeBacktoLife
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Pesin pesin soyluyorlar eger premium alicak gucunuz yoksa oynamayin ne siz rezil olun ne biz sizi dinleyelim basimiz agritalim diyorlar kisaca.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Geçen gün tam Utcye tıkladım çıktı giremedim.Ağacım sizde biliyorsunuz Steamkoda hiçbir işe yaramadığını zorla premium çektirmek için getiriyorsunuz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by erajacque16 View Post
    not: Bu bir rapor değildir.
    Not2: Bu durumun araya kaynamasını istemediğimden güncelleme notların başlığında devam etmedim.
    Captcha tekrar aktif edildiğinden beri townda uçarak lw kasan botlara denk gelmeye devam ediyorum, onlar açısından değişen bir şey yok.
    Ya captcha fixlenmiş ya da premium kullanıyorlar.

Peki bu capcha kimi etkiledi? Tabiki bizi birkaç gündür captcha denk gelen yerler; (evet biliyorum tetikleyen olaylar vs.)
    ftde nova atarken (aynı ftde vr üzerimizde respawn olduğunda priestimize de çıktı)
    ftye girmek için npcye tıklayan bir arkadaşımıza da çıktı
    czde questde pk atarken
    sundires, inn host açarken ve trade yaparken
    royalde tavşan kesince vs.
    Bu gibi durumlarda oyuncunun ekranına captcha çıkması oyuncuyu tacizdir, oynanabilirliği yerin dibine sokmaktır.
    Bir an önce amaçlandığı gibi sadece illegalin önüne geçecek şekilde düzenlenmeli. Bir örnek öneri;
    - beyaz liste oluşturulur, belirli kriterdeki oyunculara captcha çııkmaz. Bunun için premium şartı komik kaçıyor, premiumlu koxperda olabilir.
    Zaten koxperlar trade kapalı olduğundan item aktarmak için np almak yada premium çekmek zorundaydı, 400np çekmesinler de premium alsınlar diye yapılmış bir uygulama olduğunu düşünmek istemiyorum. Beyaz liste için karakter oluşturma tarihi, lvl, np miktarı esas alınabilir.
    Aksi taktirde etrafta gold preli koxperlar ve etkinlik kaçıran, npye ve expe yatan, sürekli captcha ile taciz edilen premiumsuz legal oyuncular kalır.
    ya giant golem kesiyorum, bianda bi cikti neyapcagimi şaşirdim exp e yatiyodum zar zor kurtardim kendimi, az once chaosta cikti biraktim oynamaidm chaosu 30 dk bekledim , otp den 400 cash satiliyodu o da yetmiyo artik illa 170 lira gold pre alicak herkez, ama yok bu devran döner
    Last edited by NightOwl; 10-03-2020 at 01:37 PM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Yemin ederim etkinlikten sogudum bıraktım oynamadım 30 dk m boşa gitti, yani tamam ft jr chaos bu gibi kendi yaptıgınız etkinliklere hiç girip bakmamışsınız biz bu etkinlikleri yapıyoruz ama bu etkinliklerin algoritması sistemi nası oluyor falan, bu chaos etkinliginde 1 saniye bile çok önemli çünkü yıllardır var olan chaos hilecilerine bi engel bulamıyorsunuz ve bu adamlar canları sürekli full şekilde uça uça kill aldıkları için biz hile kullanmayanların bir taraflarını ı lazımki en azından yeşil kutu alsın, ama siz sırf ben hile kullanmadıgım için benim etkinligimi bölerek maf ettiniz, yani siz yetkililer bizi bilgisayar olarakmı görüyorsunuz ? neyapiyim pk atarken önüme cıkan capt kodunu tıklayıp ı 0.1 saniyede seri bir şekilde 4 haneli kodu mu yazayım? siz cidden böyle mi düşünüyorsunuz? Kusura bakmayın ama şunu dile getirmek isitoyrum, hacker ları bahane edip otp yi getirdiniz, ve dedinizki biz bu otp yi getirerek hackerları engelledik biz bunu sizin için yaptık dediniz ama 35 tl ye sattınız bize bu güvenligi, şimdide bu capt olayını getirdiniz ve dedinizki 57 lwl e kasan tren charları engelledik şunu engelledik bunu engelledik ama -180 tl verirseniz bu engel önünze cıkmayacak dediniz, devletin -sigara içmeyin zararlı diyip sigaraya zam yapması gibi. Küfür yok hakaret yok sırf bişeyleri açık ettik diyede banlayacaksanız hiç lafım yok.
    https://hizliresim.com/cc4IYJ

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by discofaresi View Post
    şu olaya çok şaşırıyorum gerçekten 4 haneli kodu giremeyecek kadar üşengeç misiniz?

Bende premium kullanmıyorum karşıma çıkıyor ama 1 kere olsun bu sistemden şikayetçi olmadım.

Siz bana server verin ben o townda uçan kaçan hile kullanıcılarını teker teker şikayet edeyim.
    kardeş sanirim sen hiç pk atmiyosun arkanda seni kovalayan karşi irk varken bu kod tam karşina ciktigi zamna yattin demektir, sen sanirim sadece solucan filan kesiyorsun gg keserken bu karşina ciktiginda direk yattin demektir, gerçekten bu ss lere karşi savunuyorsan bu durumu, senin amacin farkli kusura bakma

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by barbarospasa07 View Post
    pesin pesin soyluyorlar eger premium alicak gucunuz yoksa oynamayin ne siz rezil olun ne biz sizi dinleyelim basimiz agritalim diyorlar kisaca.
    kardeŞ bu oyunda premİum almak zorunlu dİye bİŞe yok, madem oyle ozaman premİumsuz İnsan hİÇ gİremİcek, oyle bİŞe yok yanİ İlk Önce oynat aliŞtir sonra premİum almak zorunda birak, eskİden bÖyle Şeyler yoktu,

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    ya giant golem kesiyorum, bianda bi cikti neyapcagimi şaşirdim exp e yatiyodum zar zor kurtardim kendimi, az once chaosta cikti biraktim oynamaidm chaosu 30 dk bekledim , otp den 400 cash satiliyodu o da yetmiyo artik illa 170 lira gold pre alicak herkez, ama yok bu devran döner
    ben bu yorumu kendi açtigim konuya yaptim, buradaki konuya yapmadim, bu yorumumu hangi modaretor alip benim adima paylaşmişsa ona sesleniyorum, sinirini git başkasindan cikar.. Hadi...
    Last edited by NightOwl; 10-03-2020 at 01:38 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Sariaslan View Post
    Uzun zamandır herhangi bir oyun oynamıyorum. Oynadığım dönemde hiç oyunun ortasında çıkan güvenlik kodu görmemiştim. Çok enteresan. Kod yerine mouse ile sürükleyerek captcha yapılabilir. Puzzle gibi. Örn;
    Müthiş çözüm

Senior Member Vrij's Avatar
    JR de captcha girmeyince son çıkış gemi alamayan var mı?

Savasta captcha girmezsen karşı kaleye ışınlanamıyorsun onu öğrendik

Quote Originally Posted by 212r3d34s View Post
    ben bu yorumu kendi açtigim konuya yaptim, buradaki konuya yapmadim, bu yorumumu hangi modaretor alip benim adima paylaşmişsa ona sesleniyorum, sinirini git başkasindan cikar.. Hadi...
    Bi sakin, konuları toplamışlardır, ki kapatıp şurdan devam et demekten daha iyidir, tek sorun tarihe göre sıralı bir çorba
    İnsan alışır en büyük özelliğ bu.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Nüfus cüzdanı fotokopisi atalımda bize şu captchep çıkmasın azad edin lütfen yemin ederim.Gıcık kaptım ya şu kepçeye ikide bir çıkıyor ulan diyorum premium çekem kurtulayım en ucuzu 200tl asgari ücretin 10da 1i onuda yapamıyorum Yemin ederim işkence