Page 10 of 16 FirstFirst ... 89101112 ... LastLast
Results 91 to 100 of 155

Thread: Captcha Hk.

Senior Member
    2 gün önce CZde karşıma karşı ırktan kendi jobumda biri çıktı .İşte kapışmaya başladık kapışmanın ortasında zınk diye captcha çıktı ne yaparsınız ne dersiniz? bütün skill barım kilitlendi captcha kısmında 1 2 2 3 yazıyor skiler işlemiyor potlarda mecburen son demde Town atmak zorunda kaldım.

Bugün oyuna girdim az önce FT gireceğim FT başlamasına 4 dakika kala oyuna girdim. Servera girerken bir captcha yazdım. FT NPC sine 2 dakika kala ulaştım. İşte clandakiler merhabasıydı selamıydı falan derken son 20 saniye NPC yi açacam çat captcha hem de okunmayan bir captcha.Tabi FT ye giremedim kapasiteden dolayı. NPC yi açamadığım için. Ne yaparsınız ne düşünürsünüz? Daha oyuna gireli 5 dakika bile olmamış.

Ben kaç senedir oynuyorum bu oyunu şu an oynadığım char 83/2 lvl 83/3 üde bilerek yapmıyorum Aslen Kurian oynayan biriyim. 20 tane eziğin önde gideni 30~50 lvl itemsiz kişi moradon-emc-luferson-delos makro kullanıyor diye oyundaki bütün yüksek lvl li itemli kişileri cezaya tabi tuttunuz captcha sistemini getirerek. şu an bu oyundaki captchanın açıklaması bu. 20 tane eziğin cezasını yüksek lvlli,itemli kişilere çektirmek.

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    her girdiğim captkada captka yı icat edene ve bu oyuna monte eden kimse ona çok selamlarımı söylüyorum.
    İyiki akıl etmişsiniz. Captka olmasaydı bu oyunda napardık bilemiyorum yani. İyiki captkamız var.
    Tekrar selamlar selametle kalın. Bizi daha çok düşünün pls.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    bronze çekiyolardı gold çektiriyorlar benim yorumum bu kadar bunu her diyişimizde de gerçekden düşündüğünüz bu mu diyorlar vallahi bu billahi bu düşüncem buda abi captk neyi engelledi hala çözemedim çözebilen söylesin ben bu konunun cahiliyim

Senior Member
    Önce OTP olan hesaba oyuna girişte Captcha sordurtmadılar. Sonra sordurtmaya başladılar. Captchanın tek fonksiyonu oyuna girenin robot olup olmadığını kanıtlamasıdır. Ben zaten sabit olmayan ve her 1 dakikada 1 değişen bir kod sistemini telefonumdan elle girerek robot olmadığımı kanıtlamışım. Gidip de OTP li chara girişte istemenin mantığı ne? Captcha hileyi engellemez KOSPu engellemez. KOSP zaten oyuna hükmeden bir program Captchaya bir çare bulmuştur.
    Oyuna gireli daha 5 dakika olmamış hemen Captcha istemenin mantığı nedir ? İyice soğuttular oyundan insanları. Geçende FTde VR çıktığı zaman PTde yattık. Priestten heal gelmedi. Çünkü o esnada Priestte Captcha çıkmış yazacam diye uğraşırken Healde atamadı.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Capthca sistemi 2 yıl ve üzeri hesaplarda deaktif olursa çözümlemek istedikleri sorun bizim açımızdan bir nevi çözümlenmiş olur, illegal program ile giren kişilerdeki programlar Mgame’in yaptığı engellemelerden çok daha profesyonel çünkü.

Merak ettiğim şey başka bir oyunda böyle bir sistem varmı?

Junior Member
    kardesim ya kuzu kuzu en az gold premyum alacaksin yada kibarca oynama be guzel kardesim

iyide sadece rakam yapsalar bari

Senior Member
    Nickname
    REZZ55
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by mustafa_cokcaglayan View Post
    iyide sadece rakam yapsalar bari
    O zaman çok kolay olurdu.
    Yani çaptkayı icat etmenin ve bu oyuna monte etmenin bir anlamı kalmazdı.

Junior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Şu olaya çok şaşırıyorum gerçekten 4 haneli kodu giremeyecek kadar üşengeç misiniz?

Bende premium kullanmıyorum karşıma çıkıyor ama 1 kere olsun bu sistemden şikayetçi olmadım.

Siz bana server verin ben o townda uçan kaçan hile kullanıcılarını teker teker şikayet edeyim.
    Yahu güzel kardeşim adam diyorki olur olmadık zamanlarda çıkıp dikkat bozabiliyor ben tam skill atacağım pot basacağım vb zamanlardada çıkıyor birşekilde rahatsız edici yani sürekli çıkmasının mantığı yok.
    İnsanoğlu tehlikeli ve aç bir mahlukattır uzak durunuz.