Page 9 of 16 FirstFirst ... 7891011 ... LastLast
Results 81 to 90 of 155

Thread: Captcha Hk.

Senior Member
    Quote Originally Posted by NightOwl View Post
    Selam,

Sistem aşağıdaki gibidir;

Buraya bir seçenek daha eklemek gerekmiyormu .Aslında böyle başlamalı sıralama .

1. İLLEGAL HİLECİYSEN CAPTCHA HİÇ GELMEZ .
    2. Legal dürüst oyuncuysan Herzaman gelir . Drakide gelir Ms lerde gelir Jrlerde herzaman gelir (Amazı oyuncuyu bezdirmek ,delirtmek ,bilgisayrı camdan aşağıya atmaya meğil ettirmek , captcha yı getirenlerin kulaklarının çınlatılmasını sağlamak ,aşırı öfke sinir patlaması sağlamak , bunları yazarken bile klavyeyi parçalamayı istemelerini sağlamak ......................................)
    3. Parası olan da gelmez

diye sıralama yaparsanız çok daha uygun olur . lütfen bu şekilde düzeltebilirmisiniz yazıyı . eksik ve hatalı yazılmış çünki malesef

(çok sinirleniyorum bu doğrulama geldiğinde ancak bukadar ölçülü yazabildim sinirime hakim olmaya çalışarak hatam olduysa affola ama sinirim çook )

Senior Member
    DC premium kullandığım için kafam rahat ama bu captcha 'nın ne işe yaradığını bir mod. yada gm.'ler cevaplayabilir mi acaba?

Koxp içinse; koxp yazılımı yapan kişiler bu sorunu çoktan aştı. Yok makrocuları engellemek içinse onlarda zaten min. gold pre kullanıyorlar.

Tekrar soruyorum bu captcha'nın amacı nedir?

Senior Member
    Quote Originally Posted by VannHellsing View Post
    DC premium kullandığım için kafam rahat ama bu captcha 'nın ne işe yaradığını bir mod. yada gm.'ler cevaplayabilir mi acaba?

Koxp içinse; koxp yazılımı yapan kişiler bu sorunu çoktan aştı. Yok makrocuları engellemek içinse onlarda zaten min. gold pre kullanıyorlar.

Tekrar soruyorum bu captcha'nın amacı nedir?
    Bronze üstü pre almayan çok da önemli değil demek oluyor. Bronze premium bedava verilen bir şey sanki.

Senior Member
    Son durum nedir acaba ? yönetim bu konuya nasıl bakıyor

Junior Member
    Eğer Böyle bir onaylama yapılması gerekiyorsa en güzeli Ekranın farklı yerlerinde Buton cıkabilir ve sadece Bir click ile OK! gibi bir butona tıklayarakta bu Sistem kurulabilirdi. Zaten illegaller işi cozuyor. 24 saat oynayanlarda zaten DC pre vs var. Akşamları etkinlik veya 1 sc pk atıp cıkan adama olan oldu.. Bu önerimi dikkate alınız..

Senior Member
    Yada şu şekilde tatlıya bağlanabilir . illegaller zaten bu olayı aştıklarına göre oyun yönetimi de legal oynayanlarada aynı şekilde bu olayı aşmanın yolunu serbest kılsınlarda ADALET yerine gelsin . dimi ??

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    Not: Bu bir rapor değildir.
    Not2: Bu durumun araya kaynamasını istemediğimden güncelleme notların başlığında devam etmedim.
    Captcha tekrar aktif edildiğinden beri townda uçarak lw kasan botlara denk gelmeye devam ediyorum, onlar açısından değişen bir şey yok.
    Ya captcha fixlenmiş ya da premium kullanıyorlar.

Peki bu capcha kimi etkiledi? tabiki bizi birkaç gündür captcha denk gelen yerler; (evet biliyorum tetikleyen olaylar vs.)
    Ftde nova atarken (aynı Ftde VR üzerimizde respawn olduğunda priestimize de çıktı)
    Ftye girmek için npcye tıklayan bir arkadaşımıza da çıktı
    Czde Questde pk atarken
    Sundires, Inn Host açarken ve trade yaparken
    Royalde tavşan kesince vs.
    Bu gibi durumlarda oyuncunun ekranına captcha çıkması oyuncuyu tacizdir, oynanabilirliği yerin dibine sokmaktır.
    Bir an önce amaçlandığı gibi sadece illegalin önüne geçecek şekilde düzenlenmeli. Bir örnek öneri;
    - Beyaz liste oluşturulur, belirli kriterdeki oyunculara captcha çııkmaz. bunun için premium şartı komik kaçıyor, premiumlu koxperda olabilir.
    Zaten koxperlar trade kapalı olduğundan item aktarmak için np almak yada premium çekmek zorundaydı, 400np çekmesinler de premium alsınlar diye yapılmış bir uygulama olduğunu düşünmek istemiyorum. Beyaz liste için karakter oluşturma tarihi, lvl, np miktarı esas alınabilir.
    Aksi taktirde etrafta gold preli koxperlar ve etkinlik kaçıran, npye ve expe yatan, sürekli captcha ile taciz edilen premiumsuz legal oyuncular kalır.
    Tarih 18.05.2021 Günlerden Salı Akşam 19:00 chaos undan çıktım 3 tane hile kullanan şahıs vardı S-timed server ın da girdim Lafta hileyi engelleyecekti

Senior Member
    Hilecileri engellese capcha olayına razıyım . okadar da mutlu olurum ki ama engellemiyor malesef. bi madenci olarak illallah geldi bu hilecilerden . her gün yenisi ile karşılaşıyorum durmadan video çekip yüklüyorum . elle oynayan madencilerin hakları yenmesin diye .

sonuç olarak capcha ile ilgili son durum nedir moderatör kardeşlerimiz bizi bilgilendirirlerse güzel olur . sadece rakam yapsalar yine iyi bun haline göre . ama kalkarsa oyun tekrar eski güzel haline gelicektir eziyet olmaktan çıkacaktır inş.. selamlar saygılar
    Last edited by MartyMcFly; 05-18-2021 at 06:51 PM.

Senior Member
    50 inci sıradayım şimdi ne olucak benim maduriyetimi kim karşılayacak . JR için saat 7:00 civarı güzel tatlı uykumdan uyandım . ara sıra gözüme uyku girdi ama pes etmedim direndim bekledim . Akabinde JR saniyedi geidi sonrasında ne mi oldu

TA TAAAAAA CAPHCA gelmezmi birde DELİ SAÇMASI ÇÖZÜLEMEYEN KAREKTER geldi yazana kadar tıklayan tıkladı

şu an karus 37 human 50 sonuncu kişi benim

CAPHCA ZULMÜN TA KENDİSİDİR

CAPHCA ZALİMLİĞİN TA KENDİSİDİR

CAPHCA HAK YEMENİN TA KENDİSİDİR ( daha öncede defalarca yazdım drakide draki subly box dropunu alamadım bunun yüzünden ben kutuda draki box un oduğuna inanıyorum ama karşılanmadı maduriyetim )

ŞİMDİ SİZLERDEN maduriyetimin karşılanmasını istiyorum JR de Kazanmış olsaydık Sıra bana gelmiş olsaydı son bos ta Ve ödül olarak GOLD BAR olmuş olsaydı .

GOLD BAR ımın oyun yönetimi tarafından karşılanmasını şahsıma iade edilmesini talep ediyorum . (ne olucak bu caphca olayı kaldırılmayacakmı yada başka hale getirilmeyecekmi )

en azından etkinliklere giriş anında çıkmasa .
    JR lerde çıkmasa
    Drakilerde çıkmasa
    MS lerde çıkmasa ( gecentam bos u kesiyorum hoooop caphca geldi yaz yazabilrsen bir yandan bos vuruyor bir yandan acele ile yazmaya çalışıyorsun olmaz böyle saçmalık )

ARTIK CAPHCANIN KOLAY VERSİYONUNUDA DEĞİL TAMAMEN KALDIRILMASINI TALEP EDİYORUZ

Kim çıkardı bu caphpca olayını yahu insan oyunu bırakmayı bırak bilgisayarı 6. kattan aşağıya atmaya yönlendiriyor . yapmayın lütfen kaldırın yada bize bir program verin de chapca çıkmasın . illegaller kullanıyor nasıl başarıyor bilmiyorum ama onlara ödül bize eziyet olmasın bu caphca
    Last edited by MartyMcFly; 05-25-2021 at 06:03 AM.

Senior Member
    Bu caphca ilgili ne yapılacak yada neler yapılıyor çinli yöneticilerle bu konu konuşuldumu neler oluyor biz merak içindeyiz . bilgisayarda bu sayfa açık sayfayı defalarca yeniliyorum bi gelişme haber varmı diye