Results 1 to 10 of 155

Thread: Captcha Hk.

Threaded View

Senior Member EraJacque16's Avatar

Angry Captcha Hk.

Not: Bu bir rapor değildir.
    Not2: Bu durumun araya kaynamasını istemediğimden güncelleme notların başlığında devam etmedim.
    Captcha tekrar aktif edildiğinden beri townda uçarak lw kasan botlara denk gelmeye devam ediyorum, onlar açısından değişen bir şey yok.
    Ya captcha fixlenmiş ya da premium kullanıyorlar.

Peki bu capcha kimi etkiledi? tabiki bizi birkaç gündür captcha denk gelen yerler; (evet biliyorum tetikleyen olaylar vs.)
    Ftde nova atarken (aynı Ftde VR üzerimizde respawn olduğunda priestimize de çıktı)
    Ftye girmek için npcye tıklayan bir arkadaşımıza da çıktı
    Czde Questde pk atarken
    Sundires, Inn Host açarken ve trade yaparken
    Royalde tavşan kesince vs.
    Bu gibi durumlarda oyuncunun ekranına captcha çıkması oyuncuyu tacizdir, oynanabilirliği yerin dibine sokmaktır.
    Bir an önce amaçlandığı gibi sadece illegalin önüne geçecek şekilde düzenlenmeli. Bir örnek öneri;
    - Beyaz liste oluşturulur, belirli kriterdeki oyunculara captcha çııkmaz. bunun için premium şartı komik kaçıyor, premiumlu koxperda olabilir.
    Zaten koxperlar trade kapalı olduğundan item aktarmak için np almak yada premium çekmek zorundaydı, 400np çekmesinler de premium alsınlar diye yapılmış bir uygulama olduğunu düşünmek istemiyorum. Beyaz liste için karakter oluşturma tarihi, lvl, np miktarı esas alınabilir.
    Aksi taktirde etrafta gold preli koxperlar ve etkinlik kaçıran, npye ve expe yatan, sürekli captcha ile taciz edilen premiumsuz legal oyuncular kalır.
    Last edited by xMakhWelo; 10-02-2020 at 11:36 AM.
    consume & adapt