Page 8 of 16 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 155

Thread: Captcha Hk.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Çok ümitliydim lakin şu oyunun en boş güncellemesi oldu çıktı tek olayı var madenci koxperlar gold pre çekiyor galiba,galiba nttgame e güzel para kazandırıyor olabiliritesi yüksek.Bende de oyuna giriş ekranında girmemi istedi TEŞEKKÜRLER NTTGAME yaşattığınız herşey için Müteşekkiriz.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by mrtcnglz View Post
    Bu sabahki güncellemeden sonra otp olmasına rağmen sunucu ekranında kod istedi
    Selam,

Gün içerisinde bilgi paylaşılır.

Senior Member
    Bronze prenium ve otp olmasına ragmen giriş ekranında caspha çıkıyor resette sistemde deyişiklikmi oldu

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by HasAli View Post
    Bronze prenium ve otp olmasına ragmen giriş ekranında caspha çıkıyor resette sistemde deyişiklikmi oldu
    Selam,

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba Şövalyeler,

09.02.2021 tarihli sunucu bakımı ile ilgili detayları aşağıda bulabilirsiniz;

- Captcha sistemi üzerinde değişiklikler yapıldı. Artık OTP kullanıcıları da kanallara girdiğinde Captcha doğrulaması yapacak.
    [Güncelleme Notu] 09.02.2021

İyi forumlar.

Senior Member
    aylık min 200 tl vermeyen oynamasın diyin bize rahatlayalım sizde

Senior Member
    Legal oyuncuya dertten başka birşey değil bu sistem.

Senior Member angelorock's Avatar
    Güncelleme notlarından devam etmemiz daha doğru bunu biliyorum ancak arkadaşın konusunun ve kitlesinin ne kadar büyük olduğunu görünce bu konuya yazma ihtiyacı hissettim. Konuyu açan arkadaşımızın söylediği çok net bir şey var olduk olmadık yerlerde çıkan captcha gerçekten oyuncuya tacizdir. Premium alacak durumum olmasına rağmen sırf bu yüzden uzun süredir premium almıyorum bu durum düzelene kadar da almayı düşünmüyorum amacım kin ve nefret duygusu ile hareket etmek değildir. Sadece captcha uygulamasının günümüz etik değerleri ile bağdaşmadığına inanıyorum.
    Bir çok insan düşündüğünü sanır, aslında yaptıkları sadece önyargılarını yeniden düzenlemektir.
    William JAMES

Senior Member
    defalarca yazdım hiç cevap alamadım Bu caspha sistemini çıkarmanızdaki amaç nedir şundan şundan dolayı caspha sistemine geçildi diyecek bir yetkili yokmu

ilegal lere engel olmak için demeyin ayrıca bronze prenium neden üvey evlat muamelesi görüyor

gereksiz bir sistem çünkü hala ban yiyen kozper var serverda eger hala ban yeniyorsa serverda o zaman bu sistem onlara engel olamıyor legal oyuncuyada zarar veriyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Şu olaya çok şaşırıyorum gerçekten 4 haneli kodu giremeyecek kadar üşengeç misiniz?

Bende premium kullanmıyorum karşıma çıkıyor ama 1 kere olsun bu sistemden şikayetçi olmadım.

Siz bana server verin ben o townda uçan kaçan hile kullanıcılarını teker teker şikayet edeyim.
    ben bu yazı karekter doğrulaması yüzünden draki de draki box u kaybettim silindi gitti . senin söylediğin söz laf değil . kaç kez kutu kaçırdım yazmaya üşendiğimden değil birbirlerine benzeyen harfler yüzünden kaçtı gitti kutular .

CAPTCHA zulümün ta kendisidir. CAPTCHA legal oyuncunun kulak çınlatmasına yol açıyor yapımcı şahsiyetlerin . Captcha kalkmalı artık kaldırın şunu gitsin az önce oyuna girerken sinir oldum H harfini öyle bir yapmışlar ki öyle böyle değil sinirimden bilgisayarı duvara ışık hızından daha süratli fırlatsam yetmez di . o derece rahatsızız yapımcılar bu konu ile ilgili herhangi bir cevap yazdılarmı acaba ((