Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
    Senior Member
    Nickname
    Blood
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by cgsmhmdd View Post
    E o zaman bahçede de wariorlar farm yapmasın. ulan magenin iyi olduğu 2 yer var zaten biri jr biri ft başka farmı yok magenin onada göz koymuşlar.
    ne alaka magelerde gayet dönüyor bahçe farmını ft de tam adaletsizlik var warior priest asas okçu bir işe yaramıyorki mage alanla kestigi için direk mavi kutusun alıyor diğer karakterlerin görevi ne oluyor öyle durmak ozmaan vryede mage tanklasın vızır vızır asas warior arıyorlar kesmek için wr kesen warior asas ama kutuyu alan mage neden alanla en fazla atagı yapan o oldugu için

Senior Member Vrij's Avatar
    FT için asıl priestlerin gelip konu açması lazım, 11. priest seek açık orada kalıyor, boş çıkıyor
    Ben görürsem, girmişsem topluyorum, yazıyorum 'green ama' diye bir kısmı gelmiyor biliyor musunuz,
    ya mavi ya hiç

Atakerler de aynı hesap, hiç açıkta kalmasalar da ya mavi ya hiç,
    'ya benim ya yerin', kültürümüzde var, doğaldır.

Hep söylerim kaç kere full mage, 1 asas, 1 priest green aldık sayısını hatırlamıyorum diye, önemli olan toplam atak, ve boss atagı.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Hep söylerim kaç kere full mage, 1 asas, 1 priest green aldık sayısını hatırlamıyorum diye, önemli olan toplam atak, ve boss atagı.
    Her gün FT etkinliğine girerim mage karakterimle, bossların ve trollerin hiç bir önemi yok kutu kazanmada, ft bitmesi için kesiyorlar. Kutu sıralamasını tamamen exp veren moblar oluşturuyor
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bence her bir cıkanın önemi var, asas her bossa yuzde attı mı şans artıyor, mesela mageler genelde VR den şeytandan kaçar,
    asas da yuzdelemezse toplama baglı olarak green gelebiliyor, son 2 de damage 0 diye.
    Değişik bir algoritma, öyle mage party kesin blue diye bişi yok, abartıyorlar.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Ts basmak kaldırılsın yetenekli mage arkadaşlar yine kazanır ancak meleninde şansı olur.

Senior Member
    eski ft sisteminde sona kala verıyordu sankı o sistem iyiydi tabi kosperlar wh ile harita dısında bekliyenler oluyordu ama onada başka çözüm getirin su max damage olayını kaldırın gıtsın

Senior Member EraJacque16's Avatar
    Quote Originally Posted by BySTONEXX View Post
    Sonuna kadar katılıdığım bir durum, zaten yetkililer bir ft'ye girip başan sona izleseler, kendileri de anlayacaktır nasıl bir üstünlük olduğunu. Male partinin mavi kutu alması mucize gibi bir şey, kutuların para etmediği serverlarda yeşil kutu pot parasını bile karşılamadığı için saģlam male'ler ya girmiyor, ya da girerse okçu partilerde az bir exp kasıp bırakıyorlar mecburen. Yıllardır bu konuda neler yazıldı ama dinleyen yok, herkese açık olan bir etkinlikte böyle bir adaletsizlige nasıl izin verilir anlamak mümkün değil, bunun tek çözümü magelerin alan skilleri ft'de çalışmamalı başka türlü bu adaletsizlik kalkmaz ortadan.
    Bazı aklı evveler de farmdan örnek vererek, güya sadece warriorlar farm yapiyormuş mageler yapamıyormuş gibi konuşmuş. Hiç kimse inanmaz bu yalana, en basitinden bir satirosa git 7/24 magelerin elinde slot hem de genie ile afk bırakabiliyorlar, önceden eslant aoc'tan çıkmıyorlardi 8 pc ile, ainclo deat wizard çöp slotlarında onlar var, hatta şuan destanda htb htc'de bile genie ile deli gibi çöp kasıyorlar, okçunun elle yapmak zorunda olduğu farmı mage parti genie ile zahmetsiz yapıyor anlayacağınız. Jr'lerdeki üstünlüğü zaten tartışılmaz. O yüzden, mağduruz diyecek en son job warrior, ondan sonra da mage gelir.
    Warriorun da mağdur olduğu tek etkinlik ft sanırım o da ayrı bir konu tabi
    karşılaştırmaya bak tek kişinin 8 karakterle yaptığı genie farmı ile tek karakter farmını karşılaştırıyosun, ki bu işi yapan adamların asıl charları melee bilen bilir. sen zannediyo musun ki 8 kişi bir araya gelip yapıyor o farmları, mage ile yapılmasının tek sebebi rpr masrafına girmemeleri ve kasa charı tp ile sürekli sundiresden çekebilmeleri. solo mage ile afk farm yapamazsın, elle farm da yapılabilicek birkaç slot kaldı sadece, birkaç kişi beraber yapmaya kalksan onlar da kazandırmaz.FTye gelirsek; sadece magelerin mavi alma sebebi katılımın %80 mage olması. her job eşit oranda girmeyi denerse zaten mage tekelinden çıkar etkinlik.
    Birde şu önerim var; madem magelerin boss kesmediğini düşünüyorsunuz, siz de dokunmayın princessden VRye kadar hiçbirine, FTler bitmemeye başlayınca ya seve seve atak yaparlar ya da girmeyi bırakırlar.
    consume & adapt

partyler ft girişinde jr gibi random olmalı ve bozulmamalı şansına hangi pt gelirse o zaman herkesin şansı olabilir bunun başka bir çözümü yok bana göre

Senior Member
    Quote Originally Posted by EraJacque16 View Post
    karşılaştırmaya bak tek kişinin 8 karakterle yaptığı genie farmı ile tek karakter farmını karşılaştırıyosun, ki bu işi yapan adamların asıl charları melee bilen bilir. sen zannediyo musun ki 8 kişi bir araya gelip yapıyor o farmları, mage ile yapılmasının tek sebebi rpr masrafına girmemeleri ve kasa charı tp ile sürekli sundiresden çekebilmeleri. solo mage ile afk farm yapamazsın, elle farm da yapılabilicek birkaç slot kaldı sadece, birkaç kişi beraber yapmaya kalksan onlar da kazandırmaz.FTye gelirsek; sadece magelerin mavi alma sebebi katılımın %80 mage olması. her job eşit oranda girmeyi denerse zaten mage tekelinden çıkar etkinlik.
    Birde şu önerim var; madem magelerin boss kesmediğini düşünüyorsunuz, siz de dokunmayın princessden VRye kadar hiçbirine, FTler bitmemeye başlayınca ya seve seve atak yaparlar ya da girmeyi bırakırlar.
    magelerin boss kesmediğini düşünenler şu oyunu bilmiyordur ben mage olarak herhangi bir warriordan fazla vuruyorum moblara he yüzde farkı ayrı ama warriorlar da czdeki bütün slotları alıp czye bile çıkamayan magelere etkinlik yüzünden ağlaması komik geliyor

Senior Member
    Quote Originally Posted by srcnkynr1 View Post
    partyler ft girişinde jr gibi random olmalı ve bozulmamalı şansına hangi pt gelirse o zaman herkesin şansı olabilir bunun başka bir çözümü yok bana göre
    Bu önerin çözüm olmaz çünkü süreleri kayıtlamışlar.Daha yaratıklar doğmadan novalarla ölüyor.Mobların çıkma sürelerin ve yaratıkların random atılması lazım.