Page 3 of 11 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 103
    Senior Member
    Mgame ekibi pandemi olsa bile jet hızında çalışabılıyor demekki istenince. E artık bir zahmet şu oyun içi güzel olan guncellemlerde gelse yavaşça korekodan
    Krowaz bf csw kast etmiyorum .Oyun oynamaya iyleştiricek güncellemeler gelsin yeter

nasıl taktik uygulayacak acaba xxx
    Last edited by DonJose; 09-30-2020 at 01:11 PM.

Ben bu farmı her türlü atarım çift slot diyip dayılanan ekiplere ne güzel tokat atmışınız.Hepsi bir bir yayın açıp pre çekmeyecez oyun bitecek diye tehtit ediyor yönetimi Siz varya adamsınız ntt

Quote Originally Posted by NDBOSS View Post
    Olayı şahsi kine döndürüyorsunuz. Oyunu bir clan üzerine endekslemeyin lütfen. Biz normal oyuncular hala daha iyi etkinlikler bekliyoruz. Kasılan sağ nplerle ilgili bir işlem yok. Czde aktif pk atılmasını cezbedecek hala bir ödül yok. Lütfen işinizle ilgilenin. Bütün güncellemeleri bir clan üzerine yapıyorsunuz, bizler de varız bu oyunda unutmayın.

Bizim içinn yapıyorlar bu güncellemeleri zaten

Senior Member
    Bu adamlar burayı dönücek onun kaçarı yok .Ne olacak cıakrdıkları tasları 2 katına satıp yıne kar yapacaklar .Slotlar bunlarda 7/24 donuyorlar piyasayıda belirler .Daha çok yorulcaklar bunu yaparken diyorsanız adamlar 3 vardiye çalışıyor tek karakterde pus parasını çıkarmak için (YERSEN). Bunun tam bir çözümü şuan ki oyun duzenınde yok malesef

bi icerlenmis ler sanki QWDQWDQWDQWQDQWDQWDQWD

Junior Member
    İttifaklar 24 saat booro da kasmaya başladığında diğer oyuncular için farm olanağı kalmadığında ne yapacaksınız merak ediyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by UnforG View Post
    Demek ki istenince bazı güncelleştirmeler anında yapılabiliyormuş.

Şimdi sormazlar mı size, bu güncelleme haftalık bakım gelmeden kısa bir sürede gün içerisinde yapılabiliyorken sırada bekleyen bir çok hata ve bug neden bekliyor, neyi bekliyor ?
    Quote Originally Posted by extremezeus1 View Post
    Mgame ekibi pandemi olsa bile jet hızında çalışabılıyor demekki istenince. E artık bir zahmet şu oyun içi güzel olan guncellemlerde gelse yavaşça korekodan
    Krowaz bf csw kast etmiyorum .Oyun oynamaya iyleştiricek güncellemeler gelsin yeter
    Tam bunları yazmaya gelmiştim. Buna verebilecek bir cevapları YOK. İŞİNİZE GELİNCE MGAME IŞIK HIZIYLA ÇÖZÜYOR GALİBA

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Gülmekten karnım ağrıdı

Yine muhalefet olacağım tabii, bu sefer iletince hemen dönüş yapmış MGame. Lütfen diğer konularda da böyle hassasiyet gösterin. Bizleri geri zekalı yerine koymayın artık.
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png