Results 1 to 6 of 6
    Senior Member

Question PUS itemleri hk.

Malum hayat pahalılığı ve doların yükselmesi gerçi eskidende pahalıydıda neyse konumuza gelelim valkry armorlar 200 hp veriyor ve 400 cash civarı ve 2 aylık tamam eyvallah kabuluz fiyatı değişmesin alırız ama helmet 100 hp veriyor ve 200 cash olması lazım yada 200 hp versin oda 400 cash olsun ...
    kanat 300 hp veriyor ve 800 cash civarı 200 hp versin 400 cash olsun ve 2 aylık olsun ben hayatımda kanat almadım o şekil olursa alırım ve binlerce oyuncu alır hem siz kazanırsınız hem biz ?

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Bu tarz seyler oneri ile duzelmez kanaatindeyim. Eger cogunluk(%80gibi)tepkisni pus almayarak gosterirse bi muddet belki isin ciddiyetini anlarlar. Ama zor bi oneri cunku hali vakti yerindeolan adam banane ben alabiliyorum bi benimle mi duzelecek derse o is olmaz.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Daha önce buna benzer konular açılmıştı. Bazılarını destekledik fakat bazıları da oyunun dengesini bozacağı için pek sıcak bakmamıştık. Tabi bunlar bizim kendi görüşlerimiz. Bana göre 15 gün olarak pus eşyaları kullanıma sunulabilir ve yalnızca bu da değil. Savaş alanları için, exp alanları için ve buna benzer etkinlik alanları için özel paketler olmalı.

Forum arama kısmını kullanarak, daha önce açılmış ve yorumlanan konulara da göz atmanız iyi olacaktır.

Senior Member
    dediklerim olursa sizde kazanacaksınız anlatmak istediğim şu yüksek fiyata olunca almıyoruz ama ucuz olursa alıcaz sonuçta bir vergi yada çaba harcanmıyor diye biliyorum cash üretmek için ?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Gerçekten çok pahalı uzun zamandır puss almıyorum, farmda uğraşılan zaman kasılan miktara bakınca deymiyor bile o yüzden pre de almayı bıraktım. Bu gidişle oyunu da bırakırım.

Junior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Daha önce buna benzer konular açılmıştı. Bazılarını destekledik fakat bazıları da oyunun dengesini bozacağı için pek sıcak bakmamıştık. Tabi bunlar bizim kendi görüşlerimiz. Bana göre 15 gün olarak pus eşyaları kullanıma sunulabilir ve yalnızca bu da değil. Savaş alanları için, exp alanları için ve buna benzer etkinlik alanları için özel paketler olmalı.

Forum arama kısmını kullanarak, daha önce açılmış ve yorumlanan konulara da göz atmanız iyi olacaktır.
    ps5 ile gelecek olan oyunlar 700 tl diye insanlar birbirini bıçaklıyor. Ps5e 100binlerce mail gidiyor TR fiyatlarına güncelleme getirin diye. Biz neredeyse her ay en kötü ihtimalle 700 - 1000TL para veriyoruz aktif pk atabilmek için. Sence söylediklerinin herhangi bir tutar tarafı var mı? Oyunun dengesini bozarmış da falan. 15günlük pus eşyası gelse ne değişecek? 30günlük switch pre 3600 cash iken, 15 günlük switch pre 800 cash mi olacak? Bırakın kendinizi kandırmayın. Hiç bir şirket kar marjını düşürmez. Küçülmeye gitmez. Fazla kazanıyorsa inisiyatif alıp az kazanayım demez. Bal gibi de isteseniz kuru sabitlersiniz ama siz istiyorsunuz ki mgame pus eşyalarında indirim yapsın biz zarar etmeyelim. Öyle bir dünya yok hacım maalesef.