Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Angry Aldığım Ceza Hk.

Evet arkadaşlar haksız yere 2. kez verilen hapis cezasına otomatik cevap veren destek ekibini kutluyorum. Geçende konu açmıştım moderetör arkadaş değiştirdi düzeltti haklıydı çünkü ticketime cevap daha gelmemişti olayı özetliyorum.

Bundan 2-3 hafta önce Exp kasmak için macro programı kullandım 26/09/2020 tarihinde hapse düştüm dedim haklılar pişman oldum kullandığım programı sildim bilgisayardan temizledim ve cash çekip hapisten çıktım. Dün akşam JR girdim Jr den sonra karakterimi Eslantta bıraktım oturuyordu karakterim ve ben yattım sabah geldigimde dc olmuşum girdim ve Karakterim tekrar hapse düşmüş. ,

İlk hapse girişimde tamamen haklılardır kullandım. Ama neden 2. kere düştü 3 gün sonra hiçbir program hiçbir macro kullanmadım ve bilgisayarımdan temizlediğim halde 2. Kez hapse girmem haksızlık. Kullansam zaten buraya girip ne sizi ne kendimi yorarım.
    Yahu arkadaş kullandım cezamı çektim ve çıktım sonra kullanmadım herşeyi temizledim bilgisayardan. Eğer kullandı isem Süresiz ban at kardeşim gene hapisten çıkmak sorun degil haksız yere tekrar düşmek insanı üzüyor. Burdan moderetör arkadaşa ve GM diyorum inceleyin kardeşim eğer kullandı isem süresiz banla hesabımı sizde kurtulun bende kurtulayım.

Ticket Numarası: x

x
    Last edited by DonJose; 09-30-2020 at 09:25 AM.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Valla Şanssızlık mı desem bilemedim keşke en başından hiç kullanmasaydın . 1 kere damga yediğinde geri dönüşü olmazmış öyle birşey olmuş sanırsam

Junior Member
    Quote Originally Posted by aReYousLeepinG View Post
    Valla Şanssızlık mı desem bilemedim keşke en başından hiç kullanmasaydın . 1 kere damga yediğinde geri dönüşü olmazmış öyle birşey olmuş sanırsam
    Aynen öyle hocam ya damga yedim. Zaten pişman oldum. Tekrar kullanıp girsem banlansam gıkım cıkmaz . Ama zoruna gidiyor insanın tekrar 2. defa hapse düşmesi.

Junior Member
    Moderatör arkadaşlar herzamanki gibi konuyu kendi istediği gibi çeviriyor ve dikkat çekmemesini sağlıyor. Tebrikler

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Öncelikle destek sistemi üzerinden siz oyuncularımıza gönderilen hiç bir bilet otomatik değildir, belli incelemeler sonucunda mevcut kalıplar üzerinden sizlere bilgi aktarımı yapılmaktadır. Resmi bir dilin kullanılmasına karşılık, bunu otomatik olarak algılamamalıyız. Pratiklik açısından bunu birçok firma uyguluyor.

Asıl sorununuza gelecek olursak, bir suç nedeniyle 2 kere ayrı ayrı ceza almazsınız. 1 suç 1 cezaya tekabül eder. Fakat siz buna rağmen bir yanlışlık oluğunu düşünüyorsanız destek ekibine spam yapmadan tekrar bir bilet gönderebilirsiniz.

Ek olarak arkadaşlarımız ilk konunuza yanıt vermiş, bu nedenle konu yoruma kapatılmıştır.