Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Angry Eslant Gorevlerini Yapma Hk.

Öncelikle herkeze merhaba ,

Yaklaşık bundan 1 ay önce altar server başladım .Server durumu gayet iyi güzel fakat can sıkıcı bi durum bulunmakta.

Özellikle şu Half troll berserker ve half troll captain slotlarında bulunan sadece oyunu para olarak görüp kazanmaya çalışan kitleden kaynaklanmakta.

Oyunda legal yolla kasmanın hiç bi engel bulundurmadığını biliyorum fakat ,Benim gibi oyuncuların Eslant görevlerini yapmakta zorlanması ve nerdeyse ks atma imkansızlaştığı bi durum göz arda edilmemeli bence .

Aoc ta satirosta olduğu gibi drop kısıtlamasını talep ediyorum .Biri rahat ederken diğerinin görevlerini bile yapamaması üzücü bi durum

İyi günler, İyi Çalışmalar

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sirius'ta da durum aynı dostum ne saygı var ne bişey . Geniede ki magelere trade at videonu aç bi yandan . Genie kullanan bir arkadaşa trade atıldığında süre sayar ve süre bittiğinde genie kendisi otomatik iptal eder ve atak yapmaya başlar . Genie altı bir illegal yazılım açılmış ise trade de bekler durur . 1 -2 dakika beklet tradede eğer sen iptal ettiğinde atak yaparsa genie altı illegal yazılım kullanıyordur . Direk CR ye Videoyu at temizleyeceklerdir =)

Aynı durum için urk ailesinde vardı herkes diyordu makro değil diye forumda . Şimdi hepsi hapiste ve makro oldukları ortaya çıktı =)

Senior Member
    her sw de var o tip malesef zaten coguda aynı kısıye ait bir odaya 30 laptop kurup gb pomplaıyorlar .Onlar pompalıyor acısını normal oyuncu çekıyor

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Aslında Eslantta Genie çalışmayacak sorun çözülür =) Burası Ağlayan Mageler ile dolar taşar teselli ararlar =)

Aslında daha kolay bi çözüm var htb htc gorevi yerine farm yapılmayan bir yaratığa verebilirler görevi neden drop düşürmek çözüm olsun ki ?

Altar serverinde 3 sunucu 6 campı (htb-htc) mageler kapatmış durumda ve partinin yarısında genie yok.yaklaşık 20 gündür 7/24 o vaziyette görüyorum, denetlenmeleri şart.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by aReYousLeepinG View Post
    Aslında Eslantta Genie çalışmayacak sorun çözülür =) Burası Ağlayan Mageler ile dolar taşar teselli ararlar =)
    Exp kasmak isteyenler nasıl kasacak? Eslant'ta kullanılmayan Genie'yi, alıp da nerede kullanacak bu millet?

Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Exclamation

Quote Originally Posted by akoml View Post
    Exp kasmak isteyenler nasıl kasacak? Eslant'ta kullanılmayan Genie'yi, alıp da nerede kullanacak bu millet?
    O zaman dropları kaldıracaklar exp kasacaklar diye görev yapanı engelliyorlar zaten farkında mısın bunun ?

Görev yapacaklara hangisi yardım ediyor pm block cevap yok 24 saat genie açık ?

Oyunun oyuncu kaybetme sebeblerinden birisi bunlar .

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Sirius'ta da durum aynı dostum ne saygı var ne bişey . Geniede ki magelere trade at videonu aç bi yandan . Genie kullanan bir arkadaşa trade atıldığında süre sayar ve süre bittiğinde genie kendisi otomatik iptal eder ve atak yapmaya başlar . Genie altı bir illegal yazılım açılmış ise trade de bekler durur . 1 -2 dakika beklet tradede eğer sen iptal ettiğinde atak yaparsa genie altı illegal yazılım kullanıyordur . Direk CR ye Videoyu at temizleyeceklerdir =)

Aynı durum için urk ailesinde vardı herkes diyordu makro değil diye forumda . Şimdi hepsi hapiste ve makro oldukları ortaya çıktı =)
    Eger o trade attıgın videoyu yollarsan sen de en az 3 gun ban yersin
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Vrij View Post
    Eger o trade attıgın videoyu yollarsan sen de en az 3 gun ban yersin
    Bütün raporlarımı bu şekilde atıyorum ve hiç bir ban yemedim =) Bu oyunu 16 yıldır oynuyorum Siriusta başlayıp 2 yıldır değil =) Önüne gelene trade atmayacaksın he sen diyorsan ben mageyip eslantta farm yapıyorum makroyum onu bilemem kardeşim . Genie altı maktoyu trade atmadan anlayamazsın . Normal bir genie de ki oyuncuya trade atıldığında 15-20 saniye sayar sonra genie kendi atak yapmaya başlar . Eğer altında makro denilen illegal yazılım açık ise o oyuncu 10 dakikada tutarsan tradede bekler . Aklında bulunsun bu bilgiler . Oyunu sen çözememişsin uçarak ok atanları görürsün sadece =)
    Last edited by aReYousLeepinG; 09-30-2020 at 06:34 AM.