Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    warriorlar sacrifice skili kullanarak mage tarafından tp edilerek dönüyorlar.

Senior Member BySTONEXX's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Neden bu kadar ugraşacaklar ki, madem amaç o yaratığı kestiğinde tp olamamansa ne gerek var öyle yok moradona gidince siliniyor, ölünce siliniyor falan muhabbetlerine, silinmesin olsun bitsin. Oyuna relog atsa dahi o 3dk dolmadan tp olamasın adam, bunu yapmak o kadar zor olmamalı. En başta bu olay getirilirken böyle suistimaller olacağı ön görülmeliydi ve o şekilde ayarlanmalıydı zaten.
    Last edited by BySTONEXX; 09-29-2020 at 05:01 PM.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    Adamlar rahat rahat genie ile kasiyordu şuanki güncelleme gayet yerinde extra bişey yapmaya gerek yok sizinde insanların kasmasına karşı tutumunuz hayret edersin.

Senior Member
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Adamlar rahat rahat genie ile kasiyordu şuanki güncelleme gayet yerinde extra bişey yapmaya gerek yok sizinde insanların kasmasına karşı tutumunuz hayret edersin.
    Ben gelen güncellemeyi yapılan suistimali ve önerimi söyledim.

Ben her saat başı doğması gibi bir öneri sunmadım.

Senior Member
    Eskiden genie ile kesiyorlar dı bırakın koştursunlar tek kalan tp magelerin kesin. Sürekli onlara yönelik güncelleme amatörce olur. Böyle çok güzel oldu cz. İttifak resmi olarak yasaklandığı zaman tadından yenmez.

Şuan yapılan güncelleme sorunlara çözüm olmuştur, 100 binlerce TL harcayan kişiler rahar rahat genieleri ile kasarken artık zora düştüler ve ittifak gibi sorunlar daha aza indirildi.
    Şu Portu/Kurian Konusunda ki sorunlar çözülsün artık yaaa

Senior Member
    bu tür suistimaller tabii ki engellenmeli ama bu bahçe farmındaki esas nokta emeksiz genie ile hatta daha ileri gidip makro ile rahat rahat kasan ittifakları engellemekti. şimdi bu arkadaşlar uzun bir süre sonra mouse ile karakterlerini ordan oraya götürmek zorundalar bu kadar yeter ama sacrifice ile ölmeye bir ceza gelmeli mantıken

mesela sacrifice ile kendini öldüren warriorun bütün itemleri 0 durability olsun gibi..

Page 2 of 2 FirstFirst 12