Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

Merhaba burada genel yetkililer bulunur mu bilmem ama açıp söylemek istedim.Ben 2 hafta olmayacka bır karakter actım otp ve ıcs aktıf.Yanlış bir hamle ile anyotp telefonumdan silindi.Tekrar yükleyip girmek istedim fakat şifre ıd kabul etmedı.Sebebını araştırdım meğerse anyotp silindiğinde yeniden 5ncoın karşılığınd ayeni ıd ve sıfre almak lazımmış.Benım ise cashım kalmadı cunku gerı kalanına speed çektim marketten.Bu sebebten de yeni ıd sıfre alamıyorum oyunada 5 gundur belkıde gıremıyorum.
    İşin en tuaf yönü ise resmi sitede ıcs ve otp hakkınd abılgısı verılen konu içeriğinde telefon yada pc nızden anyotp silinmesi durumunda yeniden 5ncoın karşılığında ıd ve sıfre alınması gerektır dıye bır yazı okumadım.En azından okusa idim aklımda kalır idi.Bu sebeblerden dolayı ben oyuna gıremıyorum yenı ıd sıfrede alamıyorum.
    Yetkili şahsıyetlerden istediğim ise yenı ıd ve sıfre almam ıcın yardımcı olmalarıdır.Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.Bir twitc yayınında bir kişiden duyduım böyle ufak sorunlarla alakalı yetkılıler yardımcı olduğunu hatta kendısıne yardım edılıps orunun çözüldüğünü söyledi.O şahsıyette benım gıbı aynı sorunu yaşamış.Ben 3 ayrı hesap 3 ayrı telefon ıel akyıt olup oyunu oynadım.Neden 3 hesap cunku sınırlendım bazıları youtubeden ızledım +8 altında bır sey yakmadan basıyor ben +7 bıle gecıremıyorum bu sebeble çok masraflarım oldu.Lütfen bu konu ile ılgılenırsenız sevinirim yardımcı olun 5ncoının tl ederı su anda 1tl yalnızca 1tl hesabım yanlış değil ise.Bu bu 1tl yuzunden masraf etttığım oyuan gırememek cok moral bozucu.İlgi ve alakanıza sunar yardımınızı bekliyorum

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Diğer açtığınız konuda size gerekli cevap arkadaşım tarafından verildi. Discord sunucusunda veya canlı yayınlarda yapılan çekilişlere katılarak hediye Npoint kazanma şansınız olabilir. Bunun dışında bahsettiğiniz tarzda bir durum maalesef mümkün değildir.

Lütfen bu durum hakkında ek konu açmayınız.

Mevcut konunuz

İyi forumlar.