Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

Lütfen Yardımcı Olur musunuz?

Merhaba öncelikle oyun içindeki düzen ve huzuru sağlama amaçlı görevli ve destekçü admin ve yardımcıalrına ve onlaır destekliyenlere tşk ederim.

Benim sıkıntım şudur ki,oyuna 1 hafta olmadı başlıyalı elimdkei son paraya cash aldım ve karakterimi kurdum.Fakat cashın geri kalanına ise speed hız aldım ki oyunda az param olsun pot alayım.Lakin telefonumdan bır kaç dosya silmek ıcın seçim yaptım yanlışlıkla anyopt sıstemınıde kaldırmısım.Sonra tekrar yükledim girş yapmaya çalıştım ama olmadı.Yeniden ıd ve oto şifre almamız lazımmış.Bende de cash yok yüksek değerli gönlünüzle sizden 5n coınt yardımcı olmanızı istiyorum.Eğer olur ıse karakterımdekı speed potun bırını alıp verebılıyorsanızda olur.Lütfen madiriyetimi gidermenizi yüksek ilgi ve alakanıza sunarım.
    Server Altar
    Kullanıcı adım:
    ilginize tşkler...
    Last edited by AlonsoPedroLopez; 09-29-2020 at 10:09 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Durumunuza üzüldüm program kaldırırken keşke daha dikkatli olsaydınız, 5 NPoints yükleme gibi bir durum maalesef yok en az 400 NPoints yüklemesi yapmanız lazım tekrardan.

Junior Member
    bana dedıler kı böyle oluşan mağduriyetı gıdermek ıcın yardımcı oluyor gorevlıler.

Junior Member
    KONUYU SÜREKLİ DÜZENLEYİP HERŞEYİ AYRINTILARI İLE OKUYUN DIYE BOZUYORUM YAZIMI YENİDEN YAZIYORUM BENİM İÇİN ÖNEMİNİ GÖRÜN DİYE.
    Ben 2 hafta olmayacak bır karakter actım otp ve ıcs aktıf.Yanlış bir hamle ile anyotp telefonumdan silindi.Tekrar yükleyip girmek istedim fakat şifre ıd kabul etmedı.Sebebını araştırdım meğerse anyotp silindiğinde yeniden 5ncoın karşılığında yeni ıd ve sıfre almak lazımmış.Benım ise cashım kalmadı cunku gerı kalanına speed çektim marketten.Bu sebebten de yeni ıd sıfre alamıyorum oyunada 5 gundur belkıde gıremıyorum.
    İşin en tuaf yönü ise resmi sitede ıcs ve otp hakkınds bılgısı verılen konu içeriğinde telefon yada pc nızden anyotp silinmesi durumunda yeniden 5ncoın karşılığında ıd ve sıfre alınması gerektır dıye bır yazı okumadım.En azından okusa idim aklımda kalır idi.Bu sebeblerden dolayı ben oyuna gıremıyorum yenı ıd sıfrede alamıyorum.
    Yetkili şahsıyetlerden istediğim ise yenı ıd ve sıfre almam ıcın yardımcı olmalarıdır.Mağduriyetimin giderilmesini rica ediyorum.Bir twitc yayınında bir kişiden duyduım böyle ufak sorunlarla alakalı yetkılıler yardımcı olduğunu hatta kendısıne yardım edılıp sorunun çözüldüğünü söyledi.O şahsıyette benım gıbı aynı sorunu yaşamış.Ben 3 ayrı hesap 3 ayrı telefon ıle kayıt olup oyunu oynadım.Neden 3 hesap cunku sınırlendım bazıları youtubeden ızledım bazıları +8 altında bır sey yakmadan basıyor ben +7 bıle gecıremıyorum bu sebeble çok masraflarım oldu.Lütfen bu konu ile ılgılenırsenız sevinirim yardımcı olun 5ncoının tl ederı su anda 1tl yalnızca 1tl hesabım yanlış değil ise.Bu bu 1tl yuzunden masraf etttığım oyuna gırememek cok moral bozucu.İlgi ve alakanıza sunar yardımınızı bekliyorum
    Last edited by CheValier84; 09-28-2020 at 11:59 PM.

Junior Member
    Yoruldum artık müşteri memnunıyetı bu kadarmıs.Ne yapalım bır daha cash alıcaz
    Last edited by CheValier84; 09-29-2020 at 03:37 AM.

müşteri memnuniyeti falan yok kardeşim bunu bizzat yaşadım test ettim gördüm dünyanın parasını kazanıyolar bide.
    Last edited by NightOwl; 10-01-2020 at 12:33 AM.

Junior Member
    Aslında hata bende yok ben ne bıleyım anyotp telefondan silinince ıd ve sıfre ıptal olduğunu ve yenıden 5ncoın ıle yeni ıd sıfre almamız gerektiğini.Zaten resmi sitelerinde otp ıcs bilgilerinde böyle bir bilgi yok.