Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 28
    Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    RulersMyHeart / RulesMyHeart
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)

JR Partyleri Hakkında

Merhabalar , jr de 2 priest zorunluluğu varken , diğer 4 jobu rondom atıyor.
    Arkadaşım magein priest kadar önemi var , o aldığı her escape ile 1 dk bizi ileri taşıyor.

Priest gibi 2 adet mageninde her partiye eşit bölünmesini öneriyorum ben partilere.

Jr ye ilk 100 içinde tıkladım , 750 kişi aldı human ırkından.
    Az önce jr de devaya geldik , karşı tarafın 2 adet ezik magesi var , bizim magemiz maalesef yok.
    Magenin ezik olmasının atak yaparken bir önemi olmadığı için , devayı çatır çatır kestiler , tam son vuruşu yaptıklarında biz devayı gördük.

Ki bir de deva pk sırasında çok büyük bir avantajları var , sürekli call alabiliyorlar , bazen partiye 3 5 adet magede düşebiliyor.

Bu parti sistemindeki 2 mage 2 priest zorunluluğunun getirilmesi taraftarıyım.

Senior Member Seidelbaum1890's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    +1, Priest gibi her partye en az 1 mage düşmeli. İşi bilen bir mage jrde hayat kurtarır, oyunu kazandırır.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Her partyde en az 1 mage olacak şekilde düzenlenmesinin iyi olacağını düşünüyorum.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    kaç yıldır neden bunu düşünmemişler

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Her partyde en az 1 mage olacak şekilde düzenlenmesinin iyi olacağını düşünüyorum.
    o zaman bu öneriyi , gm ekibine iletir misiniz

Bence çok saçma ben mageyim ve sırf yamuk bowlular afq adamlar gelmesin diye clanımla tıklıyorum prilerimiz aynı pt düşsün diye ayrı sayılıyoe ama genede çoğu zaman çift Çar heal atmayı bilmeyen buff atmayan priler geliyor forumda onlarca konu var jrde mageler call alamasın hakkımızı yiyor diye bence random 1veya 2mage atması haksızlık olur clan olarak giren magelere kusura bakmayın her jopun güçlü olduğu alan vardır ve ben kimseyi taşımak zorunda degilim

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by kan_pF1tMz6X View Post
    Bence çok saçma ben mageyim ve sırf yamuk bowlular afq adamlar gelmesin diye clanımla tıklıyorum prilerimiz aynı pt düşsün diye ayrı sayılıyoe ama genede çoğu zaman çift Çar heal atmayı bilmeyen buff atmayan priler geliyor forumda onlarca konu var jrde mageler call alamasın hakkımızı yiyor diye bence random 1veya 2mage atması haksızlık olur clan olarak giren magelere kusura bakmayın her jopun güçlü olduğu alan vardır ve ben kimseyi taşımak zorunda degilim

kimseyi taşımak zorunda değilsen o zaman partine priestinde gelmemesi gerek arkadaşım. O zaman escape te atıp ileride yer edinmeyeceksin , call da alıp partiyi çekmeyeceksin , tek tek teleport edeceksin

Avantaj sağlıyorsan bunu her partiye yaptırmak zorundasın

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    bir süre rogue ile girdim jr'ye ancak her jr de magesiz party denk geldi. şimdi mageyle giriyorum genelde partyde tek mage oluyorum, bazen 1 tane daha geliyor. açıkçası oynamayı bilen mage jr yi her türlü alır. sırf o yüzden hala light mage oynuyorum.

Senior Member enezx's Avatar
    Meslek adaletsizliğinin olmasını istemem açıkcası, Her meslekten 2şer kişi (kurianlar warrior olarak sayılacak) şeklinde yapılmalı. En eşit bu şekilde olacaktır.
    Hatta FT bile bu şekilde düzenlenebilir.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Banned
    Nickname
    EFSER
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (100)
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Meslek adaletsizliğinin olmasını istemem açıkcası, Her meslekten 2şer kişi (kurianlar warrior olarak sayılacak) şeklinde yapılmalı. En eşit bu şekilde olacaktır.
    Hatta FT bile bu şekilde düzenlenebilir.
    kesinlikle katılıyorum
    sayılar karşılanmadığı zaman
    örnek veriyorum 2. warrior olmadığı zaman , diğer joblardan rondom olacak şekilde alabilir