Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TGQ
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)

Vegayı canlandırmak adına.

Vega serverı malesef oyuncular ve yayıncılar tarafından üvey evlat muamelesi yapılan bir server, nacizane tavsiyem vegayı biraz canlandırmak adına herhanbir etkinliğin, ( CSW, Bifrost ve Krowaz ) artık hangisi ilk getirilecekse diğer iki serverdan önce vegaya gelmesi veganın biraz daha haraketleneceğine ve oyuncu çekeceğine inanıyorum, bu hem mevcut oyuncular için pk'nın artmasını yeni gelen oyuncular için ise yeni bir oyun alanı sunacağına inanıyorum.

Banned
    Wega için yapılmayan kalmadı ki.
    nTT bile kendi yeminin çiğnedi ve bizim için herkes eşittir demelerine rağmen wga için özel event bile açıldı.
    Yani weganın yakasını bırakın.
    Olmuyorsa olmuyordur.
    Veya başka sw geçme tercihini deneyin ( burda admin gibi konuştum

ilk vegaya gelsin ilk ölen server vega olsun güzel teklif 3 yeni server açıldığında vegaya kayıtları kapattıklarında bitti vega 1 ay ex kasacak adam bulamadık slotlar bomboş kaldı emc ve eslant...

ya siz ntt'ye yatın kalkın dua edin. Vegaya yapılan kıyaklar hiç bir sunucuya yapılmadı. Şuan moradonda worm kesiyordunuz. Daha ne yapsın ntt vegaya

Senior Member
    vega için yapılan oyun için yapılmadı

Senior Member
    vegaya olmuyor işte artık zorlamaya gerek yok. yayıncılar tarafından demişsin ama knight online kitlesi içerisinde gayet büyük sayılabilecek yayıncılardan 2 -3 tanesi vegada oynuyor. vegaya yapılan her ayrıcalık vegayı daha da dibe çekmekten başka işe yaramayacaktır. vegada yapılacak etkinlikler server bitti yönetim oyuncu çekmeye çalışıyor görüntüsüne yol açacak ve kitle tarafından kötü gözle görülecektir. bu vegayı daha kötü yerlere taşıyacaktır. bırakın karışmayın kendi yağında kavrulsun. oynamak isteyen oynasın. alan memnun satan memnun veganın oyuncusu yeni serverlara göre düşmüş olabilir ama eski serverlara göre hala canlıdır. vega savunucusu değilim ama durum böyle bişey yapmayın lütfen.

Senior Member
    en çok izlenen yahel bile vega da ? ben bişeymi kaçırıyorum ?

Senior Member
    Yahel var ya daha ne istiyon. Asıl Siriusta yayıncı yok. Birde Vegaya yapılan yapıldı 1+1 geldi 1 ay boyunca servera Vega dolsun diye Siriusu feda ettiler.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Vega Serveri Eylül ayında en fazla Pk'nın olduğu server oldu canlandırılmasına ihtiyaç yok slotlar dolu milleti daha da çekip birbirine kırdırmayın sirius da olduğu gibi

Senior Member enezx's Avatar
    haftalarca 1+1 ve çift jr kaldı yeni oyuncular başlasın diye vegaya daha ne yapılsın hala mı ölü
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.