Results 1 to 2 of 2

Exclamation Dropların belli saatleri falan mı var droplar neden bu kadar anlamsız

Merhaba geçen günlerde destan serverinde ronark land haritasında gece saat 03:00 ile 04:10 arası yaklaşık 1 saat kadar aoc farmı yaptım (25 dakika kadar çift slot döndüm) 1 tane bus atmadı akabinde sonraki gün sabah saatlerinde (saat kaçtı hatırlamıyorum) yarım saat tek slot aoc kestim 6 bus aldım bu droplardaki bu tutarsızlık nedir böyle eskiden böyle bir durum kesinlikle olmazdı (Droplarda düzenleme olsaydı mgame tarafından bildirilirdi demeyin resten sonra juraid 2x etklinliği hakkında bir bilgi yoktu güncelleme notlarında ama etkinlik vardı. Mgame nttgameye haber vermeden etkinlik yapıyorsa droplar hakkında güncelleme nerfleme durumları biz oyuncular tarafından çok bariz bi şekilde görünüyor demem o ki MGAME dropları düşürüyor ve bundan NTTGAME'nin haberi yok)[
    Last edited by DonJose; 09-27-2020 at 11:18 AM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Saatle alakalı bir olasılık yok, şans. Ayrıca lütfen daha önceden açılan mevcut konulara yapılan açıklamalara göz atınız, detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.