Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

email adresini unuttum.

nikname : emremir7
    konu : email adresini unuttum

mrb iyi gunler diliyorum. emremir7 nik name ile açmış oldugum hesaba baglı mail adresimi unuttum. mail adresimin şifresini hesabımla ilgili butun detayları bılıyorum. fakat sadece mail adresimi unuttum. ıcs eger aktif olursa mail dogrulaması ıstedıgı icin. emremir ile baslayan mail adresimin sonuna hangi rakamı koydugumu unutttugumdan dolayı sıkıntı yaşayacagımı dusundugumden dolayı sizden yardımcı olmanızı rica edıyorum. suan hesabımı aktıf olarak kullanıyorum. herhangi bır sorunum sıkıntım yok fakat ıcs sistemi aktif olursa hesabıma giriş yapamamaktan korktugumdan dolayı sizlere ulasıp yardımcı olmanızı istiyorum. hayırlı gunler dılıyorum. ıyı calısmalar

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

E-posta değiştirme veya e-posta gerektiren işlemler için mevcut kayıtlı e-postanıza erişiminizin olması gerekmektedir. Destek Ekibi e-potsa değişim taleplerini 15 Şubat 2019 tarihinden itibaren kabul etmeme kararı aldı. Resmi duyuruya göz atabilirsiniz; E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!

Junior Member
    Quote Originally Posted by _DizzyMask_ View Post
    Merhabalar,

E-posta değiştirme veya e-posta gerektiren işlemler için mevcut kayıtlı e-postanıza erişiminizin olması gerekmektedir. Destek Ekibi e-potsa değişim taleplerini 15 Şubat 2019 tarihinden itibaren kabul etmeme kararı aldı. Resmi duyuruya göz atabilirsiniz; E-Posta ve Numara Güncellemelerinde Son Tarih 15 Şubat!
    Ben e posta adresimi unutdum. 1 aydır oyunu girmiyordum işlerimden ötürü. ics zorunlu hale gelmiş oyuna giremiyorum. 100*********@gmail.com sadece yıldızlı bölümleri bilsem hesabıma giriş yapa bilirim nasıl bir yol izlemem gerekiyor?.

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by 37CigoReis View Post
    Ben e posta adresimi unutdum. 1 aydır oyunu girmiyordum işlerimden ötürü. ics zorunlu hale gelmiş oyuna giremiyorum. 100*********@gmail.com sadece yıldızlı bölümleri bilsem hesabıma giriş yapa bilirim nasıl bir yol izlemem gerekiyor?.
    Merhaba,

Açmış olduğunuz konuda ekip arkadaşım size bilgi verdi. Lütfen mevcut konunuz üzerinden devam ediniz.

Mail adresim hk

İyi forumlar.