Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by bit3rh3rs3y4mk View Post
    scorplion kardeş merhaba,sana bi sorum olucak cevaplarsan çok sevinirim,ben en son 2 sene önce hesabımın bütün bilgilerini değiştirdim hepside bende mevcut,uzun süredir oyuna girmediğim için şifremi yenilememi istiyor giriş yaptığımda,fakat mail adresim uzun süre kullanmadığım için silinmiş,ve mail adresimi bütün bilgilerimi bilmeme rağmen değiştiremiyorum,bunu nasıl çözebilirim yardım edermisin.
    Konuyla ilgili bilet atmalısın dostum, forum üzerinden hesap desteği alamazsın.

Banned
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Bu mümkün değildir. O zaman oyun kurallarını ihlal eden kullanıcı son aşamada süresiz banlanmamak için karakterini başka bir hesaba taşırdı.
    Doğruları ve gerçekleri çarpıtıyorsunuz.
    Süresiz banlanmamak için başka hesaba taşırmış.mış.mış.
    Şahsen ben otp zımbırtısı olduğu için yeni swlere girmiyorum. orada hiç hesabım yok. bizzat gözümle görmedim ama ortak şikayet söz konusu. Malum uruk family ve ezlant Trol family de aoç ve paramunda adamlarım macro ile kastığı söyleniyor. Ben forumdan silinmeyen konulardan gördüğüm kadarı ile yani.
    Şimdi söylermisiniz urukta veya lüfer raon camta boş old çarla macro ile kasan adam çarını css ile başka bir hesaba atarmı ?
    Bu kadar masrafa girermi ?
    Buna kim inanır ?
    Sadece Kadir İnanır.

Not. Yorumum hoşunuza gitmediyse bu hesabımı da banlayabilirsin. 5. hesap
    Last edited by ZAAAA5555; 09-27-2020 at 12:22 PM.

Senior Member
    CSS karakter silmek için getirilmiş diyen var ya. Komedi resmen.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ZAAAA5555 View Post
    Doğruları ve gerçekleri çarpıtıyorsunuz.
    Süresiz banlanmamak için başka hesaba taşırmış.mış.mış.
    Şahsen ben otp zımbırtısı olduğu için yeni swlere girmiyorum. orada hiç hesabım yok. bizzat gözümle görmedim ama ortak şikayet söz konusu. Malum uruk family ve ezlant Trol family de aoç ve paramunda adamlarım macro ile kastığı söyleniyor. Ben forumdan silinmeyen konulardan gördüğüm kadarı ile yani.
    Şimdi söylermisiniz urukta veya lüfer raon camta boş old çarla macro ile kasan adam çarını css ile başka bir hesaba atarmı ?
    Bu kadar masrafa girermi ?
    Buna kim inanır ?
    Sadece Kadir İnanır.

Not. Yorumum hoşunuza gitmediyse bu hesabımı da banlayabilirsin. 5. hesap
    Adamlar boş karakterlerden bahsetmiyor dikkatli okumalısın . 83/ reb karakterlerden bahsediliyor kolay kasılmıyor . Gidip 15/20 gb verecek az mı ?

Mod'un dediği doğru 83/8 bir karakter 2 kere hapise düşse ringleyip kurtulmak yerine tekrar kendi başka hesaba transfer edip cezalarını sıfırlayabilir . Oyun içinde o kadar çok çakal var ki

Banned
    Quote Originally Posted by IKaRaHiSaRLIMI View Post
    Adamlar boş karakterlerden bahsetmiyor dikkatli okumalısın . 83/ reb karakterlerden bahsediliyor kolay kasılmıyor . Gidip 15/20 gb verecek az mı ?

Mod'un dediği doğru 83/8 bir karakter 2 kere hapise düşse ringleyip kurtulmak yerine tekrar kendi başka hesaba transfer edip cezalarını sıfırlayabilir . Oyun içinde o kadar çok çakal var ki
    Tamam dostum da balık baştan kokar.
    Adam bakıyor uruktaki aoç paramun htb htc hatta lüfer moradonda lüfer köpeklerde moradondaki gavoltta macro adama pazardaki macro adama bişey olmuyor 83 reb adamda macro açıyor kasıyor.
    83 reb kasanları kınamıyorum.
    Uruktaki paramun htb htc moradonda gavoltta pazarda macro açarak kasıyorsa 83 reb adam neden kasmasın ?

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    "neden 2 kere ceza alan karakterden korkuyorsunuz kullanmazsınız illegal yazılım olur biter" diyen arkadaşlar dalga geçiyor sanırım.

ring olarak karakter satın alıp karakterin geçmişiyle yargılanmak tam bir fiyasko, bu olayın çözülmesi lazım.

css atınca karakterin geçmişi temizlenmesin ancak ceza geçmişi görülebilsin.

bazen altta crackli vs program kullanan oyuncular haksız yere hapse düşebiliyor vs çeşitli yanlışlıklar olabiliyor, karakterin geçmişi sıkıntılıysa böyle bir olayda kullanıcının başı ağrır, gerek var mı böyle bir şeye ?

Senior Member
    Cözüm basit ceza yemıs bır karaktere ring basılmasın

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Hala ısrarla anlamak istemeyen ya da anlayıp da ısrarcı olan arkadaşlarımız var. CSS size ait olan bir karakteri başka bir hesaba taşımanız içindir. İster küfürden, ister luringten ceza almış olun, isterse makrodan hapse girmiş olun bu karakteri isteğiniz hesaba taşıyabilirsiniz. Henüz süresiz banlanmamış bir hesabın bu özelliği kapatın demek öngörüsüz bir öneridir.

Ayrıca yüzüklenmiş karakterlerin ceza geçmişi görünsün diyenler bu da çözüm olmayacaktır. Yüzüklemeden hemen önce ne yaptığını kimse bilemez.

Yüzüklü karakter almak için insanlarla tanışmamız mı gerekiyor diyenler olmuş Bu oyunda köklü bağlarınızın olduğu insanlar olmamışsa bugüne kadar boşuna oynamışsınız derim.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Nickname
    IKaRaHiSaRLIMI
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    FayTenkSentYu
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Hala ısrarla anlamak istemeyen ya da anlayıp da ısrarcı olan arkadaşlarımız var. CSS size ait olan bir karakteri başka bir hesaba taşımanız içindir. İster küfürden, ister luringten ceza almış olun, isterse makrodan hapse girmiş olun bu karakteri isteğiniz hesaba taşıyabilirsiniz. Henüz süresiz banlanmamış bir hesabın bu özelliği kapatın demek öngörüsüz bir öneridir.

Ayrıca yüzüklenmiş karakterlerin ceza geçmişi görünsün diyenler bu da çözüm olmayacaktır. Yüzüklemeden hemen önce ne yaptığını kimse bilemez.

Yüzüklü karakter almak için insanlarla tanışmamız mı gerekiyor diyenler olmuş Bu oyunda köklü bağlarınızın olduğu insanlar olmamışsa bugüne kadar boşuna oynamışsınız derim.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    CSS karakter silmek için getirilmiş diyen var ya. Komedi resmen.
    Var tabii arkadasım, usko tamamen farm onlinea döndüğü için aklımız almıyor böyle birşeyi
    ama steamde yabancılar çokluk, 4.5gb CSS fiyatı adam 70 lvl orc mage satıyor 130m, 69 lvl warrior satıyor 60m.
    bol bol da kuri satılıyordu, tabii rift/kule etkinliğinden sonra satılan yuzuk hiç kalmadı desek yeridir
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.