Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Solo oyuncular için bir düzenleme yapıldımı veya yapılacakmı ?

Merhaba
    konu ile ilgili fazla araştırmadım açıkcası formu.Daha öncede buna benzer bir konu açmıştım bulamadım yada silindi.

Benim gibi solo takılan ve oyuna günün belli saatler arasında giren oyuncular için bir düzenleme (event - görev serisi vb.) yapılacak mı.

Çalışma hayatı nedeniyle günde 1 veya 2 saat gibi kısıtlı bir süre oyun içerisinde takılıyorum. Oyun çoklu oyuncu mantığında bir oyun olduğu için zaten parti ara veya bir görev için adam toplamaya çalış zaman bitiyor.

Günlük tek başımıza yapacağımız bir yarış gibi değilde eğlenmek üzerine kaliteli zaman geçireceğimiz bir düzenleme yapılamaz mı oyunda acaba.

Birde tabi eslant tarafı var oyunun artık herkes ampül gibi ortalıkta. O karakterler kasılarak veya oyun içerisinde item upgrade ederek yapılacak itemler değil. herkes yürüyen banka olmuş oyunda. sıfırdan öyle bir karakter oluşturacağım desem gibi bir para lazım ( ne yazık ki acı gerçek)
    Last edited by DonJose; 09-26-2020 at 04:40 PM.

lesserlar eski sw lerde kalıcı olsun yada cz ye yeni eklenen bowldaki yaratıkların günlük görevi olsun benim fikrim bu yönde daha da üstünde çalışılıp geliştirilebilir malum eski swlerde exp kasmak epey zor

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Solo takılabileceğiniz birçok etkinlik var aslında. Chaos- BDW- Draki bunlardan birkaçı. Solo takılmak sizin tercihiniz olabilir, fakat bazı durumlarda parti kurulması şart olabiliyor.

Şahsen bende solo takılan bir oyuncuyum ve sıfırdan başladım ha uzun zamanımı aldı item yapmak için ve çoğu kişi gibi pre çekmedim ilk başlarken oyun için kastıklarımla premi aldım bence zor değil kasmak ama senin kastını anlamadım