Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 38
    Senior Member
    Bence anti defin sınırlandırılması gerekiyor. Şöyleki 25 anti deften sonrası hiç bir şekilde aktif olmasın mesela. Anti def takı varsa armor pasif olsun gibi. Birini kesmek kolay olmalı. Pk daha tatlı olur şu hali çok sıkıcı.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Şu lafın bile oyunun ne tür kafayla oynandığının kanıtı niteliğinde. Sizin gibilere göre oyuna önceden başlayanlar herkesten öncelikli olmalı nick konusunda item konusunda, yeni başlayan asla yetişmemeli.
    Evet. Ben 15 sene önce başladım ve bana yetişmen mantıksız zaten. Nickim özel, itemlerim olmayan itemler. Oyun bile kaç senelik accountsun eventi yapıp ona göre archive veriyor, kalkmış bide diyorsun ki sizin gibiler bla bla. Evet kardeşim ben 2005 de başladığımda böyleydim, hala böyleyim. Kesinlikle yetişmemeli ve önce başlayan insanın bir farkı olmalı. Eşitlik diye bir şey söz konusu olamaz, o zaman bizim 15 sene önce başlamamızın ne avantajı kalıyor? Asıl sen böyle düşünüyorsan kalk yeni server bekle orada başla.

Senior Member
    15 17 ler kurtarmıyor zaten ama 30 sword filan pazara konmaz o derece

Senior Member
    Rosetta serverındaki charımda Rogue Class'ının sağlam anti def seti var. Bu seti pazardan yaklaşık 4 sene boyunca sessizce pazarı didikleye didikleye topladım. Bazılarını çok uygundan bazılarına daha yüksek fiyata aldım. Bu itemleri kimse bilmez kimse de kullanmazdı. Keza hala olupta kullanmayan çok kişi var yani bankasında tutan. Ben aktif kullanıyorum bu itemleri ve keyif alıyorum. 2006'larda da anti def olayını bilirdik ama bulamazdık veya alamazdık. Son senelerde de bu itemlerin değerini bilen adamlar topladı ya da koleksiyon seven adamlar topladı. Biz bunları daha önceden biliyorduk diye bizi mağdur etmeye yelteniyorsun. Bence saçma. He şu mantıklı olabilir. Bir dönem kısa bir süre için drobu aktif edilen bu itemler tekrardan düşük oranlı süresiz aktif edilebilir. Ben bundan memnuniyet duyarım. Çünkü bu itemleri aktif kullanabilecek oyuncu sayısı çok az ve ben de setimin en iyi parçalarını çıkartmaya çalışırım.
    Last edited by xMakhWelo; 09-28-2020 at 01:25 PM.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben diezde 15-20 def veren rogue +7 chitin full seti 50m den 1 ayda satamadım koymuyorum artık

Eski bdw lerde monu almak ve son sn tutmak önemliydi, onları giyip monu alırdım, ama server eski olypia dı ve makrolar, crazy itemler yoktu.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member Mihmer's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Evet. Ben 15 sene önce başladım ve bana yetişmen mantıksız zaten. Nickim özel, itemlerim olmayan itemler. Oyun bile kaç senelik accountsun eventi yapıp ona göre archive veriyor, kalkmış bide diyorsun ki sizin gibiler bla bla. Evet kardeşim ben 2005 de başladığımda böyleydim, hala böyleyim. Kesinlikle yetişmemeli ve önce başlayan insanın bir farkı olmalı. Eşitlik diye bir şey söz konusu olamaz, o zaman bizim 15 sene önce başlamamızın ne avantajı kalıyor? Asıl sen böyle düşünüyorsan kalk yeni server bekle orada başla.
    Bu nasıl bir yaklaşımdır? Sonra neden eski serverda adam yok Tabikide özel nick ve 15 yıllık oyuncu achievesi dışında sana yetişebilmeli her oyuncu ki yetişebilir hatta üstün gelebilir zaten. Sadece biraz upgrade şansına ihtiyacı var.
    https://i.hizliresim.com/Wm2wIR.png

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Yeni oyuncu sana yetişemeyecekse eski sunucuda oyuncu yok server birleştirin diye ağlamaya devam.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Yeni oyuncu sana yetişemeyecekse eski sunucuda oyuncu yok server birleştirin diye ağlamaya devam.
    Bir kere bile sunucumda oyuncu yok diye konuşmadım, konuşmam. 10 senedir de 3-5 kişi olan base haritasında da aktif şekilde oynuyorum. Gördüğün gibi aksine bana sizin gibi "onda bu var, şunda bu var diye" ağlayan oyunculara gerek yok. Varsın sunucuda 100 kişi olsun, kafam rahat olsun boş polemiklere karnımız yok. Kafanı gerçekten anlayamıyorum, 15 sene önceki oyuncuyla 1 senelik oyuncuyu aynı kefeye koyup bu yorumları yaptıran ne ise gerçekten merak ediyorum, mümkünse torbacının numarasını filan gönder. Git diablo 3 oyna, sezon sistemi var 3 ayda bir sıfırlanıyor, herkes eşit başlayıp 90 gün oynuyor işte, tam sen ve senin gibi düşünenler için ideal.

Senior Member
    çok saçma eğer sana yetişip seninle rekabet edemeyecek hale gelirse yeni oyuncular var olan oyuncuları da kaybedip bomboş serverlerde atros riote spike'larsın gerçi bunu sevenlerde var bir şey diyemiyorum. bazısıda gider loser gibi en bomboş server nere ise orada kral olur. küçük denizin sözde büyük balıkları
    Last edited by Selfname; 09-28-2020 at 10:36 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Bence tekrar drop açılsa güzel olurdu