Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 38 of 38
    Senior Member
    destanda paper dd25'm var yetiyor priestime , birde sword'unu bulabilsem çok iyi olacak , paper sword hiç görmedim

Senior Member
    arkadaşlar bu işin geç başlaması erken başlaması 15 yıldır oynaması 2 yıldır oynaması falan yok
    oyunda şuan hiçbir suretle elde edilmeyen imkansız itemlerden bahsediyoruz bakın imkansız
    imkansız ne demek yani trilyonlarca yaratık kessen oyun içi grind yapsan bile, oyunun en güçlü bossunu yüz binlerce kessen bile bu itemlerden asla ama asla ama aslaaaa elde edemeyeceksin demek

böyle bir şey var mı allah aşkına şuan +10 item basmanın bile yüzde 1 bile olsa bir ihtimali var fakat bu itemler değil yüzde 1 değil binde 1 değil milyonda 1 direk bildiğin 0 (sıfır) ihtimalden bahsediyoruz

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    çok saçma eğer sana yetişip seninle rekabet edemeyecek hale gelirse yeni oyuncular var olan oyuncuları da kaybedip bomboş serverlerde atros riote spike'larsın gerçi bunu sevenlerde var bir şey diyemiyorum. bazısıda gider loser gibi en bomboş server nere ise orada kral olur. küçük denizin sözde büyük balıkları
    Kardeşim, altarda siriusda 250 magenin içinde önümüzü bile göremezken, eski serverleri öpte başına koy. Küçük gördüğün denizlere bir uğra istersen ama kaybolursun dikkat et. Benim söylediğim şey, kesinlikle 15 sene önceki bir oyuncu şuan başlayandan avantajlı olmalı. Buna nick, eskiden eldi edilip şimdi olmayan itemler ve yıllarca uğraşsan olmayacak archiveler gibi. Kısacası boş yapmayın, eşitlik istiyorsanız sezon sistemi içeren oyunlar var, yada 5v5 20 dk lık mobaları oynayabilirsiniz. Herkes eşit.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Selfname View Post
    arkadaşlar bu işin geç başlaması erken başlaması 15 yıldır oynaması 2 yıldır oynaması falan yok
    oyunda şuan hiçbir suretle elde edilmeyen imkansız itemlerden bahsediyoruz bakın imkansız
    imkansız ne demek yani trilyonlarca yaratık kessen oyun içi grind yapsan bile, oyunun en güçlü bossunu yüz binlerce kessen bile bu itemlerden asla ama asla ama aslaaaa elde edemeyeceksin demek

böyle bir şey var mı allah aşkına şuan +10 item basmanın bile yüzde 1 bile olsa bir ihtimali var fakat bu itemler değil yüzde 1 değil binde 1 değil milyonda 1 direk bildiğin 0 (sıfır) ihtimalden bahsediyoruz
    Evet, sıfır. Böylede kalmalı, satanlar olursa toplarsın pazardan. Eskiden bir dönem oyuna garges itemler dahil oldu, şimdi arıyıp soruyor musun garges item drobu nerede diye? Yok çünkü, olanda serverlerde sayılı 10 taneyi geçmez. Her dönemin belli bir avantajı varmış işte, uzatmana gerek yok boşuna.

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Evet, sıfır. Böylede kalmalı, satanlar olursa toplarsın pazardan. Eskiden bir dönem oyuna garges itemler dahil oldu, şimdi arıyıp soruyor musun garges item drobu nerede diye? Yok çünkü, olanda serverlerde sayılı 10 taneyi geçmez. Her dönemin belli bir avantajı varmış işte, uzatmana gerek yok boşuna.
    Garges itemlerle krowaz itemlerin özellikleri aynı o sebeple sormuyor olabilir miyiz ?
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    çok garipsin gerçekten bu kadar tutuşman ürkütücü garges silahlarının muadilleri dolu oyunda ne dediğini bile bilmiyorsun bir panik hali üzüldüm bu haline.

yarın oyun çıkıp dese ki bundan sonra +9 upgrade kapatılmıştır maksimum seviye +8 olacaktır ama önceden basılan +9'lar ve +10'lar kullanılmaya devam edilecek. sen "ben 15 yıl önce basladım magaaaa hüüü" diyerek onu da savunursun 3 gramlık menfaatine zeval gelmesin diye her türlü çirkinliği yapabilirsin

inanıyorumki senin gibi stokçulara menfaatçilere oyunu oynamak dışında her haltı edenlere bu yönetim dersini verecektir.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bu tarz eşyalar çok nadir de elde edilebilse iyi olabilir aslında fakat drop rate oranınını çok iyi ayarlamak gerekiyor.

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Eskiden kalma eşyalar silinmese bile ara sıra etkinlik adı altında bu eşyalara ulaşılmasını desteklerim.