Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 38
    Junior Member

Eski Sunuculardaki Anti Def İtemler Hk.

çok eskilerden kalan anti defler hala eski serverlarda gırla mevcut dd 25 ler ax spear setler çoğu kullanıcıda mevcut eğer imkanı varsa yapabilcekse bu itemler bence silinmesi lazım gerçekten insanlar eski swlere birde bu yüzden başlamak istemiyor..

Sende olsaydi gene bu dusunce de olurmuydun ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by HappinesSolutioN View Post
    Sende olsaydi gene bu dusunce de olurmuydun ?
    Aynen katılıyorum. Yakında bu arkadaş +10 larda kaldırılsın der. Bencillik böyle bişey.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    o zaman artık eskide demiyelim yeni diyelim !

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Bi dönem aktif edilmişti droplar, tekrardan aktif edilmesi iyi olur çok abartı fiyatlar istiyorlar.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Junior Member
    eski serverlarda oyuncu oranı zaten az yeni sw lerden sıkılıp eski sw lere geçme düşüncesinde olan adam da bu durum yüzünden geçmek istemiyor buna parmak istedim ben eski serverlarda user sayısının çoğalmasını istiyorum..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by limons41 View Post
    çok eskilerden kalan anti defler hala eski serverlarda gırla mevcut dd 25 ler ax spear setler çoğu kullanıcıda mevcut eğer imkanı varsa yapabilcekse bu itemler bence silinmesi lazım gerçekten insanlar eski swlere birde bu yüzden başlamak istemiyor..
    Saçma saçma konuşma ya. Şuan oynayan biriyle 15 sene önce başlamış hala oynayan birini mi kıyaslıyorsun?

Senior Member Qwar16's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Şuan oynayan biriyle 15 sene önce başlamış hala oynayan birini mi kıyaslıyorsun?
    Şu lafın bile oyunun ne tür kafayla oynandığının kanıtı niteliğinde. Sizin gibilere göre oyuna önceden başlayanlar herkesten öncelikli olmalı nick konusunda item konusunda, yeni başlayan asla yetişmemeli.
    https://i.hizliresim.com/ZE7Ykg.jpg

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Qwar16 View Post
    Şu lafın bile oyunun ne tür kafayla oynandığının kanıtı niteliğinde. Sizin gibilere göre oyuna önceden başlayanlar herkesten öncelikli olmalı nick konusunda item konusunda, yeni başlayan asla yetişmemeli.
    Ares Diezde warrior chitin dd25 80-100m alırsın. Digerlerini daha da ucuza bulabiliyon.

Senior Member Vrij's Avatar
    Ben de onu diyecektim, kimse artık o defli şeyleri takmıyor, belki özel durumlarda, vs de, partye zarar veren belli bir asas, warr varsa belki.
    kolye, kemer defleriyle bunların defleri aritmetik artmadıgı için, diğer taraftan bozdugun kombinin vs. bonusleri resistleri düşüyor.
    tercih gerekiyor, duruma göre tabii
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.