Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 16 of 16
    Junior Member
    panik yapmadan şu yazılanı tekrar oku

Merhaba,

24 Eylül 2020 tarihinde yeni sunucularımıza getirdiğimiz OTP zorunluluğunu bir süre daha erteledik. OTP'si aktif olmayan kullanıcılarımız bir süre daha sunuculara giriş yapabilecekler. Zorunluluğun tekrar getirileceği tarih en kısa sürede duyurulacaktır.

Bu süreçte ICS servisinde tanımlı telefon numarasına erişemeyen kullanıcılara da 27 Eylül saat 23:59'a kadar bilet gönderdikleri takdirde yardımcı olunacaktır.

Herkese İyi Oyunlar!
    Last edited by DonJose; 09-27-2020 at 07:04 PM.

Moderator NightOwl's Avatar
    Merhaba,

Bilet gönderdiyseniz lütfen ek bir bilet göndermeyiniz. Biletinize müşteri hizmetleri gerekli incelemelerin ardından yanıt verecektir.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cosanostrah View Post
    Panik yapmadan şu yazılanı tekrar oku

Merhaba,

24 Eylül 2020 tarihinde yeni sunucularımıza getirdiğimiz OTP zorunluluğunu bir süre daha erteledik. OTP'si aktif olmayan kullanıcılarımız bir süre daha sunuculara giriş yapabilecekler. Zorunluluğun tekrar getirileceği tarih en kısa sürede duyurulacaktır.

Bu süreçte ICS servisinde tanımlı telefon numarasına erişemeyen kullanıcılara da 27 Eylül saat 23:59'a kadar bilet gönderdikleri takdirde yardımcı olunacaktır.

Herkese İyi Oyunlar!

Panik yapmadan şu yazılanı tekrar oku
    usta zaten şurda 3 saat kaldı daha sonra yardımcı olunmayacaktır diyolar sen oku asıl benim neden paniklediğimi dünden beri bakmayan adam su son 3 saatte mi bakacak tickete

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by saane1423 View Post
    usta zaten şurda 3 saat kaldı daha sonra yardımcı olunmayacaktır diyolar sen oku asıl benim neden paniklediğimi dünden beri bakmayan adam su son 3 saatte mi bakacak tickete
    Arkadaşım da belirtmiş ancak tekrar belirtiyorum. Bileti bu tarihten önce göndermeniz gerekmektedir, belirtilen tarihe kadar gönderilen biletlere destek verilecektir. Lütfen ek bir bilet göndermeden ve biletinizi güncellemeden, sabırla biletinize gelecek yanıtı bekleyiniz.

Junior Member
    Quote Originally Posted by saane1423 View Post
    VALLAHİ çok saçma ya ben kaç sene oldu emaili felan unuttum belki otp zorunlluğu nedir ya 12 den sonra otp gelsin görün bak burda bisürü konu olacak peki süreklimi zorunlu olacak bu otp ben emaili yanlış yazdıysam çarım çöp olacak cidden ya inanılır gibi değil :d
    12den sonra otp gelmeyecek , sadece numara degişikligi destegini 12den sonra kabul etmeyecekler.

OTP zorunluluğunu bir süre daha erteledik. OTP'si aktif olmayan kullanıcılarımız bir süre daha sunuculara giriş yapabilecekler. Zorunluluğun tekrar getirileceği tarih en kısa sürede duyurulacaktır.

yazmışlar

saane1423 aynı durumdan müzdaribiz kardeşim bende bilete cevap bekliyorum az sabır bugün cevap vereceklerdir.

Page 2 of 2 FirstFirst 12