Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Gece 03.00 olan Forgetten Temple etkinliği gündüz saatlerine alınması

Merhabalar ft etkinliği hakkındaki görüşüm;
    Jr etkinliği arasındaki zaman farkı gayet ideal fakat 22.00 da olan ft gece 03.00 da tekrar olması gündüz saatlerini etkinliksiz bırakıyor gündüz saatlerine alınması daha ideal olacaktır bence lütfen değerlendirirmisiniz.
    Last edited by DonJose; 09-26-2020 at 05:58 AM.

Senior Member enezx's Avatar
    Daha önce yine benzer konu açılmıştı sabah JR öncesine alınmasınında mantıklı bulunduğunu söyleyenler olmuştu.
    Ama yetkililer saatlerin değişmeyeceği söylediler.

Benim düşünceme göre ise oyundaki tüm etkinlik saatlerine bir düzen getirilmesi gerekiyor. Özellikle akşam pk'sının en güzel olduğu saatlerde herkesin JR molası vermesi büyük kayıp.
    Last edited by enezx; 09-26-2020 at 04:49 AM.

Junior Member
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Daha önce yine benzer konu açılmıştı sabah JR öncesine alınmasınında mantıklı bulunduğunu söyleyenler olmuştu.
    Ama yetkililer saatlerin değişmeyeceği söylediler.

Benim düşünceme göre ise oyundaki tüm etkinlik saatlerine bir düzen getirilmesi gerekiyor. Özellikle akşam pk'sının en güzel olduğu saatlerde herkesin JR molası vermesi büyük kayıp.
    tamamı ile söylediklerine katılıyorum etkinlik saatlerinin düzenlenmesi gerekiyor.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Oyunun yayın hakkını değil de tamamen oyunu alabilecek bir Türk şirketi olursa saatler değişir Amerika'daki adamlar için bu etkinlik saatleri çok normal

Senior Member aoBoztepe's Avatar
    gündüz chaos-bdw- bifrost gibi etkinlikler var ama gece etkinlik yok bence gece 3te olması güzel
    xD

Senior Member
    bütün etkinliklere girmek zorunda değilsiniz saat size uymuyor ama o beğenmediğiniz saat başka insanlara uyuyor

Amaç zaten o saatlerde oyunda oyuncu olması.

Senior Member Vrij's Avatar
    Yeni serverlerde nasıl bilmiyorum ama dizede gece FT si eger black box vermiyorsa 0 katılım.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Sirius
    Race
    El-Morad
    yurt dışında yada yabancı ülkelerde oynayan türk yada yabancı oyuncularda var. oyunun sadece tr saatine indirgenmesi sadece türk oyuncunun faydasına olur diğer useri oyun kaybeder.

Senior Member BERNARD31's Avatar
    Gündüz saatlerini etkinliksiz mi bırakıyor ahahahahaha

Bu forumda çok fazla saçma konu gördüm ama sanırım bu konu ilk 5'e oynar. Her aklınıza geleni yazmadan önce keşke bir düşünseniz "ben bir şey istiyorum ama akıl ve mantık süzgecinden geçtiğinde dalga geçilebilecek kadar kötü bir öneri mi acaba" diye...