Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Post Aldığım Ceza Hk.

Herkese iyi oyunlar iyi forumlar.
    Bundan 2-3 hafta önce Exp kasmak için macro programı kullandım 26/09/2020 tarihinde hapse düştüm dedim haklılar pişman oldum kullandığım programı sildim bilgisayardan temizledim ve cash çekip hapisten çıktım. Dün akşam JR girdim Jr den sonra karakterimi Eslantta bıraktım oturuyordu karakterim ve ben yattım sabah geldigimde dc olmuşum girdim ve Karakterim tekrar hapse düşmüş.
    Ne gerekçe ile hapse düştü ben daha önce kullandım hapse düştüm bilgisayarımı temizledim ve hapisten çıktım hiçbirşey kullanmadım hiçbir program yüklü değildi neden hapiste tekrar karakterim bilgi verirseniz sevinirim.

Ticket ID : xx
    First and Last Name Eow***
    Last edited by DonJose; 09-29-2020 at 06:43 AM.

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,

Bu sorununuz hakkında Destek Ekibine bilet yolladıysanız lütfen sabırla oradan gelecek olan yanıtı bekleyin, çünkü size bu konuda forumdan kimse yardımcı olamaz yardım ve bilgi alacağınız tek yer Destek Ekibidir. Geçmiş olsun.

Ayrıca ek bir bilet oluşturmayınız veya mevcut biletinize ekleme yapmayınız bu durum sadece sizin yanıt sürenizi uzatır. Destek ekibi en geç 72 saat içerisinde dönüş sağlar.