Results 1 to 7 of 7

Unhappy Oyun içi ESN Kodu ile KC yüklemeye çalıştığımda karşılaştığım problem hk.

Merhabalar, oyun içinde ESN kodu ile KC yüklemeyi denediğimde karşılaştığım problem yukarıdaki ekran görüntüsündedir.
    Explorer versiyonum güncel olup TLS protokolleri onaylıdır. Modemi resledim, oyuna gir çık yaptım, google DNS kullandım. Ancak hala aynı problemle karşılaşıyorum. Kullanmayı denediğim kodu portal üzerinden yüklemeyi denediğimde kod yüklenmekte, ancak oyun içinde bu hatayı almaktayım. Hatayı bugün öğlen 11de ilk kez almış olup, akşam 23.00a kadar sürekli almaya devam ettim.
    Dün oyun içinden ESN ile KC yüklediğimde herhangi bir problemle karşılaşmamıştım.

Karşılaştığım bu sorunun çözümü için yardımcı olursanız çok mutlu olurum, çünkü şu an çok üzgünüm.

Senior Member enezx's Avatar
    Oyun içi değilde portala giriş yapıp yukarıdan npoint sekmesinden hem esn koduyla hem de kredi kartı ile cash yükleyebilirsin. Hem daha pratik olur, aldığın hata muhtemelen internet explorer ile alakalı diye düşünüyorum. En azından onu çözüme kavuşturana kadar geçici olarak bu çözüm işini görür.
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Selam.

İnternet Explorer - Araçlar- İnternet Seçenekleri-Gelişmiş - Her komut dizisi hatası için bir hata iletisi gönder bölümündeki tiki ve kod hata ayıklamasını devre dışı bırak tikini kaldırır mısınız ? Ayrıca Explorer 11 yükleyerek deneyebilirsiniz. Eğer bunlardan sonuç alamazsanız hesabınıza giriş yaparak portal üzerinden de yükleyebilirsiniz.

Dediğiniz ayarları yaptım, sonuç değişmedi. internet explorer sürümüm 11.0.9600.16521. evet portal üzerinden yükleyerek aciliyetimi çözdüm ancak ben de diğer oyuncular gibi oyun içinden ESN ile KC yükleme özelliğini kullanabilmek istiyorum. o yüzden geçici çözüm olan portal üzerinden yükleme teklifini kalıcı hale getirmek, benim üzgün olmamı gidermicek Yardım lütfen

hala düzelmedi ve ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by mad_Tv4HGySW View Post
    hala düzelmedi ve ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok
    Merhaba,

Lütfen IE dosyalarını ve uygulamasını tamamen kaldırdığınıza emin olduktan sonra yeni bir kurulum gerçekleştirin, bu sorun genelde IE kaynaklı ve yeni ve güncel bir kurulum gerçekleştiğinde çözülmekte.

merhabalar, denedim o da olmadı. her ne kadar dile getirilmese de, insanlar ne olacak siteden yükler geçerim diye düşünsene de, dün discordda bu sorunla karşılaşan bir çok oyuncu gördüm. resten beri böyle, sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.