Results 1 to 5 of 5

Aldığım ceza hk

Oyunun kendi sunduğu genie+pet ile farm kasarken ertesi gün kendimi ban yemiş olarak buldum.Destekten birçok kez yazmama rağmen benimle ilgilenilmedi ve oradan da ban yedim.Severek oynadığım bu oyunda hiçbir şey yapmamama rağmen haksız yere ban yemek bana koyuyor.Yetkililer bu olayla ilgilenirse çok sevinirim.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği alabileceğiniz tek platform destek ekibidir, buradan spam yapmak veya yöneticileri kandırmaya yönelik söylemler uzaklaştırılmanıza sebep vermiş olabilir. Size detaylı incelemeler sonucu geri dönüş sağlanmıştır.

Bilginize,

Hiçbir şekilde kandırmaya yönelik söylemler vs söylemedim ve derdimi anlatmaya çalışırken destekten ban yedim.Bu yüzden de buradan yazma gereği duydum ve hakkımı aramam en doğal hakkım.2 defa desteğe yazdığımda aynı mesajın copy paste yapılmış olması incelenmediğinin en belirgin kanıdı.Ben sadece hakkın yerini bulmasını istiyorum.

Halen daha bana geri dönüş sağlamadınız.Haksız yere yediğim ban hakkında hiçbir detaya bile sahip değilim.Oyunun kendi sunduğu şeylerden yararlanırken kendimi ban yemiş şekilde buluyorum ve bana adam akıllı bir geri dönüş bile sağlanamıyor.Bu yediğim haksız banın en kısa zamanda açılmasını diliyorum.Ayrıyaten görevinizi daha düzgün yaparsanız masum insanların da hakkını yememiş olursunuz.

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Destek ekibine yaptığınız itirazlar sonucu hesabınız talebiniz üzerine incelenir ve size nihai karar verilir. Nihai verdikleri karara rağmen ısrar etmeniz sonucunda destek ekibi tarafından uzaklaştırılabilirsiniz. Gerekli tüm cevapların verilmesi üzerine konu kapatılmıştır.

Tags for this Thread