Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
    Junior Member
    Quote Originally Posted by bylord1178 View Post
    merhaba 2 gün içerisinde hem banka charıma hem normal bir şekilde oynadıgım priest charıma disiplin cezası verilip hapise yollamıssınız 1 banka charım ile hiç bir şekilde makro illagal bir program kullanmadıgım halde ve priest charımda aynı olmak kaidesiyle hapis e yollanma sebebini açıklamadan yahut bir mail bile atmadan kafanıza göre iş yapıyorsunuz ve ben bu konu hakkında savcılıga suç duyurusunda bulundum nnnt game hakkında geregi yapılacaktır sizler sebebsiz yere hapise atıp insanları cash çekmeye zorluyorsunuz ama ben enayi deegilim en azından kendimi biliyorum ve ben hiç bir çekilde bir illagal program kullanmadım ve sizden bunun kanıtını istiyorum bana bunu ispat edicek ve bir açıklama yapıcaksınız
    charlarımın her ikiside ares dedir banka charım human nick xXEFe16Xx priest charım human LifePRiesT

Moderator DizzyMask's Avatar
    Nickname
    DizzyMask
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Vega
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by bylord1178 View Post
    2 İÇİNDE AYRI AYRI charlarımı hapise yollamıssınız 1 banka charım ile hiç bir şekilde makro illagal bir program kullanmadıgım halde ve priest charımda aynı olmak kaidesiyle hapis e yollanma sebebini açıklamadan yahut bir mail bile atmadan kafanıza göre iş yapıyorsunuz ve ben bu konu hakkında savcılıga suç duyurusunda bulundum nnnt game hakkında geregi yapılacaktır sizler sebebsiz yere hapise atıp insanları cash çekmeye zorluyorsunuz ama ben enayi deegilim en azından kendimi biliyorum ve ben hiç bir çekilde bir illagal program kullanmadım ve sizden bunun kanıtını istiyorum bana bunu ispat edicek ve bir açıklama yapıcaksınız [/B]

Destek Ekibine durumunuzu anlatan detaylı bir bilet oluşturursanız en sağlıklı bilgiyi oradan alabilirsiniz, forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

İtirazlarınız için bilet oluştururken destek sisteminden KO Ban / Jail / Unblock kategorilerini seçerseniz dönüş alma hızınız artacaktır.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad