Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Merhaba,

Işınlanmadan önce tam olarak ne yapıyordunuz detaylı anlatabilir misiniz? Bahsettiğiniz durumu ayrıca kontrol ediyoruz, teşekkürler bildirim için.
    Luferson'da kod gelmesini bekledim ve kodu girmedim sonrasında Laiba'ya ışınlanıp 83 lvl iken exp alabileceğim yaratıklardan (golem, uruk tron vs.) kestim, kutu ve exp alamadığımı farkettim. Kodu girip tekrar denedim exp ve kutu alabildim. Denemek istedim açıkçası neye engel olabilir diye.

Bence illegal şekilde farm ve exp'in önünü kesecektir. Daha sonrasında pazar kurmak için Moradon'a ışınlandım ve paylaştığım ekran görüntüsündeki gibi karakterim yerde ölüydü. Işınlanma için Coin gitmiş, canımın gittiği görünmüyor bir damage yok, exp gitmemiş.

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by drfree View Post
    Luferson'da kod gelmesini bekledim ve kodu girmedim sonrasında Laiba'ya ışınlanıp 83 lvl iken exp alabileceğim yaratıklardan (golem, uruk tron vs.) kestim, kutu ve exp alamadığımı farkettim. Kodu girip tekrar denedim exp ve kutu alabildim. Denemek istedim açıkçası neye engel olabilir diye.

Bence illegal şekilde farm ve exp'in önünü kesecektir. Daha sonrasında pazar kurmak için Moradon'a ışınlandım ve paylaştığım ekran görüntüsündeki gibi karakterim yerde ölüydü. Işınlanma için Coin gitmiş, canımın gittiği görünmüyor bir damage yok, exp gitmemiş.
    Bu durumun yaşanmasını sağlayan bir yöntem tespit ettim. Sizin belirttiğiniz şekilde ekstra deneme yapacağım teşekkürler.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Senior Member
    Quote Originally Posted by drfree View Post

Bu captcha olayı bu şekilde işliyorsa bu güncelleme baya iyi bir şey olmuş

slm
    Oyuna girdiğimde canım cok az oluyor cz geçtiğimden aniden ölüyor çar czde pk atıp maradona ışınladığımda tekrar ölüyorum sadece cz çarımda yaşıyorum bu durumu ilgilenirseniz sevinirim kolay gelsin