Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Hybrid View

Exclamation Moradon'a ışınlandım ve öldüm

Luferson'dan Moradon'a full canla ışınlandığımda karakter townda ölü şekilde girdi.
    Exp gitmedi mağduriyetim yok ama Gm'lerin bilgisi olması için konuyu açıyorum lütfen incelensin bu durum.
    Farklı sorunlara, belki daha sonra exp kaybına yol açan bir şeye dönüşebilir belki.

Junior Member
    aynı muhabbet pk bölgelerinde np bitip maradona ışınlandığında da oluyor. tekrar ayağa kalkmak için relog atmak gerekiyor. comfirm desen bile yazı siliniyor ama yerde kalıyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bu captchadan kaynaklı ölüm exp filan gitmez. press ok yap.

captchayı vaktinde girmedin mi, seni olası hileci belliyor ve durdurmak için ilk gatete öldürüyor.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Quote Originally Posted by Vrij View Post

captchayı vaktinde girmedin mi, seni olası hileci belliyor ve durdurmak için ilk gatete öldürüyor.
    Captcha şifresini girmiştim öncesinde, exp gitmediği için kalktım sorun yok fakat bu bir hile önleme mi yoksa hata mı bilemiyorum.
    Güncelleme notlarında bununla alakalı bir şey görmediğim için bilgilendirmek adına açtım konuyu.

Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vrij View Post

Aman tanrim didim. harbimi? Cok enteresan geldi bizde de olurmu acep dc pre var olmaz sanirim.

.....................

Senior Member Vrij's Avatar
    Siz var olmak şanslı kedi

Ama presizlerin sorunlarına duyarlılıgı bırakmayın, hepimiz aynı simulasyonda sınavdayız.

steamde discorrda yazdım durdum bu lanetşey genie ileken de çıkıyor, mantığı yok genie demek adam afk demek, captchayı kim cevaplıycak, lootu durduruyor filan.
    tık gelmedi, hepsi +gold prelilerdi ya da belletilmiş çaresizlktiler
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Junior Member
    ...................

Sistemin tam oturması bence zaman alacak. Yani belli alanlarda belli aktivitelerde kod sormayışı gelişecektir.(umuyorum)
    Suistimal edilmemesi için açıklanacağını sanmıyorum ama o zamana kadar exp'e yatmak dahil bosslarda kutuyu açamamak gibi pek çok sorun olacak maalesef.

İllegalin önüne geçerken premium almaya zorlama yanında geliyor. 1 taşla 2 kuş !

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Işınlanmadan önce tam olarak ne yapıyordunuz detaylı anlatabilir misiniz? Bahsettiğiniz durumu ayrıca kontrol ediyoruz, teşekkürler bildirim için.
    Last edited by CluTaah; 09-24-2020 at 03:40 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn