Results 1 to 3 of 3
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)

Güncelleme ile ilgili önemli bir konu :)

1- x gözyaşları (HOOOP, MAGEYLE ÖBÜR TARAFTA DEĞİLSİN ARTIK
    2- Kalkanlı asasların gözyaşları (FELO ALDIK ZAA ŞİMDİ DÖNER YİYEK- MALESEF CANIM)
    3- Maaşlı delos makrocularının gözyaşları (BUNLAR ZATEN HANİ DİYECEK LAF YOK)

Bu arkadaşlar bana özelden ulaşıp gözyaşlarını yollarlarsa satın alabilirim. Yıllardır o gözyaşlarının tadını almak istemiştim

Hem şimdi siz oyunun kanserleri olarak oyunu bir musluk gibi sömüremeyeceksiniz ya artık. cebinize 3-5 kuruş harçlık olur.

vaktini aldığım bütün "düzgün, normal, adam gibi oyun oynayan" oyunculardan özür dilerim..

Saygılarımla. NTTGame ve Mgame yani solo bir oyuncu olarak çok sağolun demek istiyorum.

Knight Online böyle güncel ve yerinde müdahale yaparsa inşallah uzun süre daha kemik kitlesini kaybetmez.
    Last edited by DonJose; 09-24-2020 at 08:54 AM.

Senior Member
    3- Maaşlı delos makrocularının gözyaşları (BUNLAR ZATEN HANİ DİYECEK LAF YOK) herhangi bir problem yok tam gaz genie/macro farmı devam ediyor multi pcler ve farklı sunucularda. Dungeon knight phantomda çalısmıyor. Günde 100 bus girişi olan yerde yok ayrıca z ya da q'ya basınca hedef olarak da seçilmiyor.

Senior Member
    1- Canavarın attığı tp engelleme olayı cure ile temizlenebiliyor mu yada priestin attığı db koruma skili buna karşı çalışır mı bilemiyorum ama bu adamlar zaten afk değiller biraz yürürler çokta bişey değişmez
    2- Felankora atılan drain skilleri kaldırıldı abbys fire ile ilgili birşey yazmıyor kalkanlı asaslar onu kullanır bi şekilde yolunu bulur