Results 1 to 6 of 6

Mgameye ilettik sözünün çiğnenmiş olması.

Nttgame 24 eylül güncellemeleriyle çok başarılı yenilikler getirdi ama ben ve bir çok oyuncunun aklına nttgamenin önceden söylemiş olduğu sözler geldi.

Şimdi nttgame ; 1 güncelleme ile ittifakları,mafyaları,çoklu pazarcıları bitirdi.

Bu devrim niteliğinde bir güncelleme.

Şimdi sonuç olarak insanın aklına şu düşünce geliyor ;

E madem böyle devrim niteliğinde güncellemeler yapabiliyordunuz neden '' mgameye ilettik onlar yapmadı '' sözünün arkasına saklandınız bunca yıl ? Ayıp değil mi ?

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Güncellemeti NTTGame değil Mgame yaptı yine.

Ey mavi göklerin beyaz ve kızıl süsü,
    Kız kardeşimin gelinliği, şehidimin son örtüsü,
    Işık ışık, dalga dalga bayrağım!
    Senin destanını okudum, senin destanını yazacağım.

Sana benim gözümle bakmayanın
    Mezarını kazacağım.
    Seni selâmlamadan uçan kuşun
    Yuvasını bozacağım.

Junior Member
    Hoca merhum, oğlu ile bir köye gidiyormuş. Oğlunu eşeğe bindirmiş. Bazı kimseler görüp:

— Hey gidi zamane gençleri, ağzının ilmiyle şu ihtiyar babasını yayan yürütüyor da kendisi rahat rahat eşeğe binip gidiyor, demişler.

Çocuk:

— Bak baba! sana ısrar etmedim mi? Haydi artık daha ziyade inat etme, şu eşeğe bin, demiş.

Hoca eşeğe binmiş. Biraz gitmişler. Bir kaç kişi tesadüf edip:

— Ayol senin kemiğin kartlaşmış, hem işte geldin işte gidiyorsun. Bu taze fidanı bu kadar zahmete koşup da kavurmak layık mı? derler.

Hoca tutar, çocuğu da arkasına bindirir. Birkaç adım gider gitmez, bir bölük herze-vekile daha tesadüf ederler. Bunlar da bakıp:

— Amma insafsızlık ha! Bir eşekçiğe iki kişi birden biner de uzun yola gider mi? Bakın şu herife, hoca da olacak! derler.

Hoca artık kızıp eşekten kendi de oğlu da inerler. Önlerine katarlar. Çok geçmez bittesadüf birkaç adama rast gelirler.

— Allah Allah! Bu ne budalalık. Eşek önlerinde bomboş hoplaya sıçraya koşsun da kendileri bu sıcakta toza toprağa bulanarak kan ter içinde yayan yürüsünler. Dünyada ne şaşkın adamlar var!

Dediklerini işitince Hoca oğluna dönerek demiş ki:

— Lan Bu halkın dilinden kurtulabilen varsa ona aşk olsun. Ne yaparsan yap, herkesi memnun edemezsin.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyunda yapılacak tek harf güncellemesi bile yapımcı tarafından yapılmaktadır. Gelen bu güncellemeyi NTTGame yapmadı.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    nttgame talepte bulunur mgame uygun gördüğü şekilde yapar.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    mgame yenilik yapmasa oyunda zaten cok farli seyler olmaz