Results 1 to 7 of 7
    Junior Member

ıcs sistemi hatası

sunucudaki yoğunluktan dolayı sanırım aktif edemiyorum server faild veriyor madem alt yapınız yetmiyor neden giriyorsunuz bu işe.

access restricted This server is open for NTTGAME users who are registered for ICS. bu hatayı alıyorum nedir bu karakterime giriş yapamıyorum ?bilgi vericek kimse varmı ?

Senior Member
    Nickname
    ObirArchMage
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sistem hata verip duruyor çökmüş durumda

Senior Member enezx's Avatar
    Quote Originally Posted by The_JShlvZrz View Post
    access restricted This server is open for NTTGAME users who are registered for ICS. bu hatayı alıyorum nedir bu karakterime giriş yapamıyorum ?bilgi vericek kimse varmı ?
    Sanırım otp zorunlu olan sunuculardan birinde oynuyorsun, Oyuna girmek için ics kaydı yapıp otp'yi aktif etmelisin bundan sonra otp kullanmak zorunlu hale geldi
    what we know is a drop, what we don't know is an ocean.

Senior Member
    Nickname
    ObirArchMage
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by enezx View Post
    Sanırım otp zorunlu olan sunuculardan birinde oynuyorsun, Oyuna girmek için ics kaydı yapıp otp'yi aktif etmelisin bundan sonra otp kullanmak zorunlu hale geldi
    OTP yapmak şuan işkence gibi görünüyor

otp sitesine giriş yapamıyorum bi süre bekledikten sonra sayfa çöküyor .herkeste aynı şekildemi oluyor? kayıt yaptırabilen varmı ?

Moderator DonJose's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Mevcut Konu içeriğinde de belirttiğimiz gibi şu an yoğunluk nedeni aksaklık yaşanabiliyor, teknik ekip konu ile ilgileniyor. Bilgi kirliliği olmaması adına o konu üzerinden devam edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.