Page 14 of 24 FirstFirst ... 41213141516 ... LastLast
Results 131 to 140 of 232

Cool Biz niye görmüyoruz diyosun çıkmışsın

Quote Originally Posted by ugu_MsGpR75x View Post
    Biz niye göremiyoruz bu illegalleri kardeş iyi sallamışsın Crye raporla öbür gün ban yerler. gmye pm atıp söyleme olayı yok video cekip raporlucaksın cheats report bölümüne.
    kardeş git 2 ve 3 üncü sv lere gir maradonda az bi dolaş bence dahada göremiyorsan ne diyeyim ben ve ayrıca sana şunu söyleyim bunu diyenler genelde kendileri illegal yönteme başvuranlar oluyor nedense

Junior Member
    Öncelikler yapılan güncellemeler çok iyi tebrik ediyorum yönetimi . Şu yönde bir eleştirim var human-karus ırkı nasıl bir oyunun pvp bölümünde el ele boss(Felankor) kesebiliyor buna bir çözüm bulunmalı.(Çözümümüz yok diyecek olursanız mesaj atıp görüşlerimi sormanız yeterli üç farklı çözüm biliyorum.)

İyi Oyunkar

Sayın yetkililer;

24.09.2020 Gelen Güncelleme hakkında çok güzel oldu ama bazı hatalar var bir sonrakinde giderilirse daha güzel olacak hepsi bir anda olmaz bu gelenler bile harika oldu özellikle greed gibi yaratıklara gelen NO TP işlemi bayıldım xxyayında bizim işimize yaradı diye nttgame küçük görürcesine konuşuyordu güzel bir cevap verildi

Gelelim gördüğüm hataya

Şimdi Bowl doğan FELANKOR yaratağına Drain skili kaldırıldı ama abyss fire atacaklar güzel oldu ilk yüzde atanda kalmayacak ama bu sefer abyss fire atacaklar değişen olmayacak bu seferde ilk atan kazanacak bu yüzden yüzde oranları değiştirlmeli örnek veriyorum abyss fire sabit yüzde 10 atmamalı

Feloda eğer yüzdeciler abys fire kaldırılırsa dropları sadece mage teamalır biliyorsunuz bir mage team bir meleye göre daha çok vuruyor bu yüzden feloya rezistleri bir mele ile eşit hale getirmelidir yani bir bos veya yaratıkta bir job üstünlüğü olmamalı herkes eşit olmalı abyss fire herkes atması güzel iyi olan kazanacak

Ardream ve Ronarkland Base haritasından kaldırılan bos ağacı bunu kaldırdınız ama yerine getilen Ardream ve Ronarkland Base haritasına geldimi detaylı bir bilgi şayet gelmedi ise o haritalara ne düşünüyorsunuz o haritalar artık farm yapmak için giriyorlar sadece başka bir amaç yok pk vb işlemler dönmüyor bile oralara daha akıllınca canlandıracak birşeylerin gelmesi gerektiğini düşünüyorum respam süresi belli olmayan kesilmesi zor ama drobu güzel yaratıklar bu sayede o haritalar canlanacak
    Last edited by DonJose; 09-24-2020 at 01:12 PM.

Senior Member
    1024x768 çözünürlükte K ya basınca skillerin olduğu ekran olması gerekenden daha büyük. U ya bastığımızda çıkan pencereyle eşit boyda olması gerekir. düzetilmesi lazım bakalım ne zaman düzelir.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    acaba ft, jr, chaos, bdw gibi etkinliklerde de çıkacak mı bu Captcha.

5 saat 23 dakikadır pazarda kurdum pazarda oturuyorum premiumda yok
    Captcha Pop-up felan bişey cıkmadı zaten 1 saat icinde cıkmıyorsa boş iştir
    boyle devam korkulacak bi durum yok arkadaşlar

Junior Member
    PUS fiyatları içinde yayın açılıp bir şeyler mi denilmesi gerekiyor? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Hesapda OTP varken kafasına göre arada çıkıyor bu cathca pop-up garip gercekten Ekran görüntüsü mevcuttur

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ard_sACGfQN1 View Post
    Hesapda OTP varken kafasına göre arada çıkıyor bu cathca pop-up garip gercekten Ekran görüntüsü mevcuttur
    Otp olması oyunda çıkmasını etkilemiyor. OTP varsa sadece girişte doğrulama istemeyecek. Oyunda çıkmaması için gold, dc, war, exp, plat veya switch pre olması lazım.

Senior Member NeedB's Avatar
    Okuduğum kadarıyla captch olayı önce steam gelmiş ve illageller 2 gün içinde bypass'ı bulmuş bile. Legallere sinir krizi geçirtmek için getirildi sanırım.