Page 20 of 24 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 232
    Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bu doğrulama kodu olayı iyi ama pk esnasında çıkması kötü. Partydeki arkadaşlar tam nova atacağı zaman doğrulama kodu çıktı dedi. Bu 4 ayrı kişiye 1 saat içinde ikişer defa oldu. Bu duruma lvl, map sınırı getirilmeli. En azından CZ'de 80+ doğrulama kodu gelmesin. Zaten cz'de kim 80+ charı makroya , koxpa bırakıp gider? Bunun değiştirilmesi lazım. Umarım dikkate alınır. Cidden pk'da sıkıcı oluyor.
    Captcha çıkmasını tetikleyecek bir eylemi yaparsanız karşınıza PK sırasında çıkması normal bir durumdur. Örnek veriyorum kutu toplanması gibi umarım anlatabilmişimdir.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

Junior Member
    Merhaba,
    Altarda sıfırdan okçu kasıyorum her lvl atladığımda captcha doğrulama ekranı geliyor normal mi?

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    chaosda, jr de denk gelmedi bana ama chaos sonrası pazar kurmuştum, pazarı bozduktan sonra light feet basınca çıktı.

Senior Member murat1977's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    oyunun adı değişsin Captcha online olsun

Junior Member
    Bifrost yaratıklarından yenen no summon olayı biraz esnetilmeli diye düşünüyorum. İş pvp'ye dönünce bölgede bulunan human karus hiç kimse birbirini tp edemiyor. Mageler işlevsiz kaldı. Suçu günahı olmayan booroda kasan adamlar da bundan etkileniyor. Bilginize

Senior Member
    BVB nin gözü yaşlı . Akşam gene yayın yaparlar şimdi daha çok kazanacağız vs diye. Keşke bu güncellemeler daha önce gelseydi . Şimdi de slottan slotta tp olsunlar bakalım.

Junior Member
    Ben buradaki arkadaşların çoğunun yorumunu doğru buluyorum. Metanın değişmesi gerekiyor, oyuncular artık sürekli aynı şeyleri yapmaktan sıkıldılar. Siz hala farm slotlarıyla uğraşıyorsunuz. Bir warrior oyuncusu olarak söylüyorum ; cz kalabalığının %90ı Berserker warrior ve kalabalık mage partylerden oluşuyor. 1 2 party de okçu bulunursa işte asas bitmiş durumda maalesef. Herkes stabil oyun oynuyor. Yeni serverlar artık sıkıştı. Oyuncu kitlesinin %60-70i max seviyede karakterlere ulaştı. Herkes birbirine aşırı fazla vurup, aşırı fazla damage yiyor. 85 patch mi gelir yoksa slide mı kalkar bilemem ama bir şeyler yapıp oyunu değiştirmek lazım.

Farm slotlarının hepsi sayenizde sıfır masraf okçularla doldu, bowla getirdiğiniz yeni etkinlikteki yaratıklar da tek yiyor ve uzaktan vuran okçu siz yanına gidene kadar bayıltmış oluyor Exp slotlarında masrafsız kasıyorlar. 9 raptor full3 takı 5k apli warriorla - 8 ib 8 mythril setli okçulardan daha az vuruyoruz yaratıklara vs vs.

Senior Member Vrij's Avatar
    Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Don Josetje, bak bu video olmamış
    Ben 1.5 aydır steamde her gün bu mgame yazılımcılarında nasıl bir mantık var diye derin düşünüyorum yani
    Vokalli diller, korece gibi beynin diğer tarafını kullnırmış ondan oluyor galiba bu mantıksız işler

1.geniye bıraktın gittin,
    2. captcha cıktı
    3. adam afk, kim cevaplıyacak?
    4.süre bitti sola gitti, ünlem oldu
    5. loot durdu, 0 coins ve item
    6. gelen exp te duruyormuş okuduguma göre

Ya açıkça söyleyin 'evet genide çıkıyor, evet lootu, expi durduruyor, maalesef gold ve üstü pre alın' diye bizi de uğraştırmayın fixlerler mi acep bu mantıksız şeyi diye yani, işimiz gücümüz var hehe

Edit not: ben presiz char+genie den bahsediyorum. çünkü farkettim presiz pencere cıkar cıkmaz loot duruyor, ünlemi beklemiyor diye hatırlıyorum. bronza zaten cıkması ayıp yani, müşteri velinimet
    Last edited by Vrij; 09-25-2020 at 09:55 AM. Reason: ek bilgi
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Captcha çıkmasını tetikleyecek bir eylemi yaparsanız karşınıza PK sırasında çıkması normal bir durumdur. Örnek veriyorum kutu toplanması gibi umarım anlatabilmişimdir.
    Bir Karus olarak karus town önündeki suya nova atmaya giderken tetikleyecek nasıl bi eylem içinde olabiliriz ki? HT'de Nova altında human guardlara vurduk, exp geldi filan desek tamam ama karus town önündeydik. Yani kendi ırkımızın guardı var sadece ve orada exp verecek başka bi şey yok. Kendi guardlarımıza vurmuş olamayız. Ortada mage de yoktu ejderha keselim. Neyse daha dikkatli oluruz artık.
    Last edited by GengaR_AreS; 09-25-2020 at 09:27 AM.

Senior Member Vrij's Avatar
    Yok çar boş oturuken de geliyor random.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.