Page 11 of 24 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 101 to 110 of 232
    Senior Member Vrij's Avatar
    Wow! mgame bizi şaşırttı

* Asasın lupinde görünmeme bugı fixlenmemiş takipteyiz.

Captcha steamden biliyorum adamı delirtir, aynısıdır, kodu çözene kadar zaten herşey kaçıyor.
    Bu captcha ile kule etkinliği yaptık orda ya, olmaz böyle bişi, tam son nova yakalıyorsun 20 tane kutu, pat! captcha çıkıyor, loot 0, delir
    Normal oyunculara etkin de orda tren seferleri bayagı sık olduguna göre illegallere etkin olmasa gerek.

* captcha nın genie de çıkmadıgına emin misiniz steamde de genide cıkıyor, dedim bu korede hiç mantık dersi okutulmuyor galiba.

-captcha merchnatta cıksa da satışı etkilemiyor, yalnız bankaya gittiğinizde açmak için soruyor. sola bakın küçük kutu içinde ünlem olur. tam da çogu oyuncunun skil barı koydugu yer
    -kodda 1 gibi görünen L, sıfırın içinde çizgi var o da yok. Presiz herkese sabır diliyorum hehe
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Doğrulama kodu gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Mobil doğrulama 3'ten fazla numara için kullanılamaz. Lütfen başka bir telefon numarası giriniz!
    sorunu yasıyorum limiti 5 e yükseltin yada bir kereliğe mahsus sıfırayın

Quote Originally Posted by DonJose View Post
    Sunucular, kısa bir bakım sonrası aktif edilmiştir.
    Doğrulama kodu gönderilemedi. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.
    Mobil doğrulama 3'ten fazla numara için kullanılamaz. Lütfen başka bir telefon numarası giriniz!
    sorunu yasıyorum limiti 5 e yükseltin yada bir kereliğe mahsus sıfırayın

Junior Member
    Ben bir şey sormak istiyorum sayın yetkililer ;
    Bu bf yaratıklarında debuff geldiğinde , ya party town atıp moradon geçip , tekrardan cz ye geçtiğinde siliniyor mu ? Öyle ise bence 15-20k harcayarak gene seri seri kendilerini tp ettirip slotları hızla dolaşabilirler.
    Yanıtlarsanız seviinirim

Junior Member

Quote Originally Posted by lJaehaerysl View Post
    Ben bir şey sormak istiyorum sayın yetkililer ;
    Bu bf yaratıklarında debuff geldiğinde , ya party town atıp moradon geçip , tekrardan cz ye geçtiğinde siliniyor mu ? Öyle ise bence 15-20k harcayarak gene seri seri kendilerini tp ettirip slotları hızla dolaşabilirler.
    Yanıtlarsanız seviinirim
    siliniyor 17k'ya tp'ye devam.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VanessaMelkor View Post
    Güncellemeler oyuncuları düşünmüş gibi gelebilir ama ben katılmıyorum. Yıllardır mage oynayan biri olarak olarak söylüyorum asasların drain özelliğini kaldırmak tamamen saçmalık. Oyuncularda şunu anlamalı artık her jobun iyi ve kötü yanları olabilir. yoksa o jobu neden oynasın adam illaki artı yanlarını gördüğü için o jobu seçecek. WARİOR ONLİNE devam ediyor. anti tp olayına girmiyorum bile. " Asasları hiç sevmeyen mage "
    Drain özelliği kalkmıyor. Oyunun en büyük bosu olan Felankoru 3 saniye içinde %20 hp'ye getiren çakma asaslar artık kendi çarları ile feloda duracak. Daha önceden gelmesi gereken bir şey şimdi geliyor. Sadece bir skil ile kutu olma yok artık.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Knight Dungeon zaten vardı. Her kata mı entegre edildi?

slm otp oldu halde capcha soruyor oyunda nereyi acarsam neden acaba otpli karakterlere sormaz diyorlar

Slm

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    * Captcha Pop-up; Oyun içerisinde olduğunuz sürede rastgele bir zamanda karşınıza çıkacak olan kombinasyonu doğru olarak girmeniz gerekmektedir.
    A- Kombinasyonu girdikten sonra süre sıfırlanmış olacak ve tekrar pop-up rastgele bir süre içerisinde size gelecektir.
    B- Premium kullanıcıları; Bronze üstü Premium sahibi kullanıcıların tamamına, pop-up çıkmayacaktır.
    C- Genie kullanımı sırasında pop-up çıkmayacak ve otomatik olarak buff üzerinize gelecektir.
    D- Başarılı şekilde Verification yapıldığı zaman 30 Dakika boyunca +25 Defans buffı karakterinize eklenecektir.
    E- Captcha sorgulamasının başlaması için, NPC, trade, pazar ya da kutu toplama işlemlerinden birini yapmanız gerekmektedir.
    F- Kombinasyonu doğru olarak girmeden trade, Pazar, kutular ve NPC'lerin özellikleri kullanılamayacaktır.
    G- Captcha penceresi hareket ettirilebilir ve tekrar çıktığı zaman sabitlediğiniz noktada ortaya çıkmaktadır.

* Boss ya da normal yaratıklara ölmeden önce zehir saldırısı yaparak doğdukları zaman tespit edilmesini sağlayan, Enemy Force uyarısı oyundan kaldırılmıştır.

* Vega, Sirius ve Altar sunucularında Warp gatelerinden Delos bölgesi çıkartılmıştır.

* Warp gate listesine "Abyss Dungeon" eklenmiştir.
    - 300.000 Coin karşılığında ışınlanabilirsiniz.

* HP Bar ve Skill penceresinin görünüşlerinde güncelleme yapılmıştır.

* Menicia Trade List eşyasını kullanırken arattığınız eşyanın detaylarını mouse ile üzerine gelerek görebilirsiniz.

* Felankor'a Drain skillerinin atılması kaldırılmıştır.

* Felankor Boss'una yapılan HP ve Defans artışı nerflenmiştir.

Keyifli Oyunlar,
    NTTGame || Knight Online Ekibi
    otp oldu halde captha soruyor neden acaba otpli karakterde sormaz diyor sundiresi narkiyi tıkladıgimda sürekli soruyor

Junior Member
    email unuttuk