Page 16 of 24 FirstFirst ... 61415161718 ... LastLast
Results 151 to 160 of 232
    Senior Member
    son yıllarda gelen en karmakarışık güncelleme iyimi kötümü anlamadığım için yorum yapmayacam

Senior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TetikciKemalAbi View Post
    5 saat 23 dakikadır pazarda kurdum pazarda oturuyorum premiumda yok
    Captcha Pop-up felan bişey cıkmadı zaten 1 saat icinde cıkmıyorsa boş iştir
    boyle devam korkulacak bi durum yok arkadaşlar
    Kardeş pazarı bozunca direk çıktı bende doğruladım 30 dakikalık gem of defense taşı verdi basılı olarak.

pazarcılara yonelik korkulacak hic bi durum yok endişelenmeyin
    30 dakikalık gem of defense taşını bankayı acıncada veriyor
    pazarcılar icin bi sorun yok
    7 saati gecti hala farklı bi durum yok
    ekran kodu felan cıkmıyor pazarcılara
    gozunuz aydın herkese iyi oyunlar

Senior Member Vrij's Avatar
    Fix Fix fix plz!

Bir kaç kişide daha okudum geni açıkken captcha cıkıyor, steamkoda da çıkıyor onu da fixlerseniz tşk ederiz

usko Discorddan:
    Tetanox2bugün saat 18:25
    bronze premiumlu priestim genie açık iken pop-up çıkıyor bu normal birşey mi ??
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Arada bir su cash fiyatlarınada bakın bu gidişle yakında kendiniz çalıp kendiniz oynayacanız

Senior Member
    olmayan çöp dropları iyice bitti sanırım ?

Senior Member
    Quote Originally Posted by HakkiJUN View Post
    Dungeon knight güncellemesi güzel ama yetersiz. Solid bin slotunda 4 tane var, shadowda 2 tane.
    Phantomda yok. Günde 60-100 (Genie+macro ile 100'ü geçiyor) bus atan yerde herhangi bir önlem yok. Zaten çıkan dungeon knight z ya da q'ya basılınca hedef olarak seçilmiyor. Vurduğu dmg phantomda genie+macro+tbl ile oynayanlara karşı bir işe yaramayacaktır. Kesinlikle yetersiz.

Ayrıca Captcha Pop-up royale sırasında denk geliyor .

Senior Member thesa001's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Koreko sunucusundaki diğer güncellemeleri de istiyoruz. Koreko sunucundan gelen 1 özellik için teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Quote Originally Posted by PanGold View Post
    olmayan çöp dropları iyice bitti sanırım ?
    öglen bi bakım gibi bişey oldu oyuna tekrar girip aynı slota gittigimde pot bile 20. yaratıktan sonra çıktı biraz daha kesip bıraktım zaten :/ bunun öncesinde ise slot gayet iyi drop atıyordu

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by JrMedias View Post
    Şu güncellemelerde allah için OYUNCU YARARINA ne var ?

- Abyys yaratığından kim nemalanacak? yaratık çıksa ne çıkmasa ne? kime ne yararı var?

- Cs kaldırılması? şuan getirilen yaratıklarla farkı ne?

- Aeo mu ne gelmiş, Oyuncunun onu kesmesine engel olacaksanız o yaratığa ne gerek var?? (Direk atlayacak olanlara D.N Eski serverde oynuyorum yaratığa selam veren yok)

- Captcha sistemi, bir çok tanıdığım var premiumsuz pk atan, video çeken. pkda bir anda karşısına çıkınca ne yapacak o adam? Benim charım presiz olmaz hiç, ben o adama anlık üstünlüğüm ne kadar adil? Hangi oyuncu ister bunu? Yan bilgisayardan pazar bırakıyordum o chara pre mi alacağım birde? Aylık şuan ki hesabıma minimum 750 lira harcarken?

- Enemy forces yazısı? Ya benim gördüğüm eslant bossları diye zır zır zırlayan çoğu kişi bireysel (Solo oyuncu) bizim serverde human ırkında bir abimiz kesiyor 2-3 char sokuyor kesiyor adam, daha bir gün önce konuşması geçti 'keserken kıymete biniyor 3 gün kesmedim yüzüne bakan olmadı bossların' dedi daha dün. Şimdi bunu bossların kesilmesi yada kesilmemesinin kime faydası var? Haset sahibi, egoist kişileri tahmin için mi? (D.N bosslarla işim olmaz).

-Felankor meselesi? Eskiden bu felankor mereti delostayken bu kadar tantanası olmuyordu ekibi olan gidiyor kesiyordu. %50 exp düşerek kestiğimizi hatırlıyorum. Şimdi ''Yok farmı czye taşıyacağız, Yok güvenli alanda farm yapılmaz'' gibi zırvalarla gerçekten oyunu enteresan şekle sokuyorsunuz.

Sözün özü oyunu ne zaman artık geriye itmekten bıkacaksınız merak ediyorum? Elimizde severek zevk alarak yeri gelir pk atarak yeri gelir yaratık keserek oynadığımız magemiz vardı onuda luring midir her ne haltsa onunla madara ettiniz. İşinize gelmediği şeyler mgame'e iletildi, işinize gelen ama düşünceme göre zerre oyunculara faydası olmayan şeyleri güncelleme olarak getiriyorsunuz. Bunu mgame'in getirdiğine inanmıyorum şahsen öyle olsa korekoda da olurdu aynı şeyler. Ha Türkler faydalanıyor lafını da duymaktan bıktım, koreko girerseniz oda da oyuncuların aynı şeyleri yaptığını görürsünüz girmenize gerek bile yok youtubede yayıncı var iki tane.

Eğer ki eleştirilmeyi yine kabul edemez yazıyı silerseniz de canınız sağolsun.
    Helal olsun kardeş güzel konuşmuşsun, bu arada yorumlar üst üste atılmasaydı senin yorumun farkedilir silinirdi, yani yaptıgın bunca konuşma boşa gitti aslında sadece biz magdurlar gördü, onlar deil.