Page 13 of 24 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 232
    Senior Member
    Quote Originally Posted by Mihmer View Post
    O zaman diğer karakterler Atacker kuriandan kutu alamıyorum diye ağlasınlar burada.

Yav suikastçi bir karaterden ne bekliyorsun kardeşim sen? Oyunun doğasından uzaklaşmışsınız hepiniz. Suikastçı karakter anlık hasar çıkartır ve diğer saldırısı için hazırlanır. Savaşçı bundan daha az ama sürekli hasar verir ve iyi zırh değerlerine sahiptir. Büyücü yüksek ve sürekli hasar ama çok kırılgandır. Kurian ne olduğu belirsiz yaratık.

Asas bosslarda kutu alırken işe yarar (felo değişti) vs. vs. herkesin avantajı var. Farm için ayrı bir karakter oluşturabilirsin vs. vs.

Ben bunları niye anlatıyorsam...
    Hala Anlamamaktasin Ve Hakli Oldugunu Dusnuyorsun Knk Mesele Farm Degil Bak iyicene Anlatayim Ic krowazda Mageden kutu alamazsin Dis Kro Ayni Sekil Felo Ayni Sekil Bf ayni Sekil Ben diyorum Ki Her spotu Neden Ayni esit sartlarda Kesemiyoruz Bir yuzdeyle Felo Ya oynayabiliyorken Kalkan Takan Asaslar yuzunden Oda Gitti Elimizden Acikcasi Söyluyorum yillardir Oynadigim Severek Oynadigim Asassian Sinifini birakmak istemiyorum Ve Surekli Para basmak Zorunda Kalmak istemiyorum Sen Söyle bir asasi Simdi Niye oynayalim ? Kardesim bir kutu alma Sansimiz Olan Yer Felankor bizim Cz de Bir asasi Ne icin Pt ye alsinlar sen Söyle ? Yuksek hasar diyorsun karsindaki warriorda 1700 def 14k hp war Spike desen sekiyor o Yuksek hasari cikarmam icin rakibin Malice parazite Ve kurian kirmasi Lazim artik o derece Bir Pt Ben Ne ise yararim? Sw ve lup Atmak icin Baska bir aciklamasi Yokki Bundan bahsediyorum

Senior Member TrigLe's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhabalar,
    Yetkililerden bilgi istiyorum, bir kaç sorum olacak...

Otpli bronz premiumlu hesabım var; hesaba girişte captcha kodu gelmiyor fakat oyun içi geliyor, evet, buraya kadar doğru...

1- Bu captcha kodunu oyuna girdikten sonra bir kez doğruladığımızda ne kadar sürede bir geliyor ya da geliyor mu?
    2- Pk maplerde ve Lunar savaşında hem ilk etapta hem de karşı ırkı işgal esnasında aniden çıkacak mı (çıkarsa huzur kaçırır o esnada)?
    3- Pazarda tezgaha bırakıp ve benzeri durumlarda ya da Training moduna (karakteri oturtarak) alıp A.F.K. olarak oyunda bıraktığımızı varsayalım; kod bu sırada gelince ve giriş yapılmazsa doğrulama için, oyundan mı atıyor veya ne gibi bir sonuçla karşılaşacağız? Pazardayken sürekli bilgisayar başında durmak saçma olduğundan veya işine gücüne bakan insanlar ne yapacak, sürekli olarak kod gelmesini mi bekleyeceğiz?

Yetkili ağızlardan net bilgiler bekliyoruz... Teşekkürler.

Birileri için gelen güncellemeler neden herkesi etkilemek zorunda?

Bu yenilikler oyuncuların tamamına sorun olmadan başka türlü çözülemiyor mu?

Junior Member
    1 - MGame xdinleyip önlem aldı.
    2 - NTTGame'nin istediğini yapma yetkisi var. Fakat yıllarca MGame'e attı suçu
    Last edited by DonJose; 09-24-2020 at 01:40 PM.

Keşke anticheat geliştirmesi yapılsaydı felaket derecede koxp var oyunda öyle böyle değil slot dönemiyoruz sayelerinde. Hileyi kökünden çözüm ile kaldırsanız keşke. Gına geldi valla CZ de de aşırı fazla kullanan var rast geliyoruz sürekli. GM in nickini bilmiyorum keşke pm atabilsem onlara. Bilenler bana özel mesajdan gm listesini nerde bulabileceğimi yazabilir mi? Teşkkürler..

Senior Member
    Quote Originally Posted by cagatayonline View Post
    Keşke anticheat geliştirmesi yapılsaydı felaket derecede koxp var oyunda öyle böyle değil slot dönemiyoruz sayelerinde. Hileyi kökünden çözüm ile kaldırsanız keşke. Gına geldi valla CZ de de aşırı fazla kullanan var rast geliyoruz sürekli. GM in nickini bilmiyorum keşke pm atabilsem onlara. Bilenler bana özel mesajdan gm listesini nerde bulabileceğimi yazabilir mi? Teşkkürler..
    Biz niye göremiyoruz bu illegalleri kardeş iyi sallamışsın Crye raporla öbür gün ban yerler. gmye pm atıp söyleme olayı yok video cekip raporlucaksın cheats report bölümüne.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mantar View Post
    otp oldu halde captha soruyor neden acaba otpli karakterde sormaz diyor sundiresi narkiyi tıkladıgimda sürekli soruyor
    otpli çarlara capthayı server ekranında sormaz kardeş nerenizle okuyorsunuz

Senior Member
    Nickname
    BarneyStinson
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    IntoxicatioN
    Server
    KO -> Sirius
    Belli ki mobların kesilmesini istemiyorsunuz, madem böyle bir isteğiniz var o mobların orada ne işi var? Komple kaldırın herkes rahatlasın. Gelen güncellemelerin açıklamasını kendinize nasıl yapıyorsunuz acaba? 3 dakika TP yapılmama debuff'ı diye bir şeyi nasıl kılıfa sokuyorsunuz mesela? Komiksiniz. Olan yine orta/alt seviyede farm yapmaya çalışanlara olacak. O farm yapmasını istemediğiniz clan diğerlerinin dönemediği sistemi dönebilir ama o clanın dönemediğini bu oyunda kimse dönemez.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ardream ve baseden kaldırılan chaos stone yerine bir şey geldimi? Bu haritalarda boss spawn olacak mı? Haritaların %30 olan userini şuan sıfırlamaya çalışıyorsunuz da, açıklama yapabilir misiniz?

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TrigLe View Post
    Merhabalar,
    Yetkililerden bilgi istiyorum, bir kaç sorum olacak...

Otpli bronz premiumlu hesabım var; hesaba girişte captcha kodu gelmiyor fakat oyun içi geliyor, evet, buraya kadar doğru...

1- Bu captcha kodunu oyuna girdikten sonra bir kez doğruladığımızda ne kadar sürede bir geliyor ya da geliyor mu?
    2- Pk maplerde ve Lunar savaşında hem ilk etapta hem de karşı ırkı işgal esnasında aniden çıkacak mı (çıkarsa huzur kaçırır o esnada)?
    3- Pazarda tezgaha bırakıp ve benzeri durumlarda ya da Training moduna (karakteri oturtarak) alıp A.F.K. olarak oyunda bıraktığımızı varsayalım; kod bu sırada gelince ve giriş yapılmazsa doğrulama için, oyundan mı atıyor veya ne gibi bir sonuçla karşılaşacağız? Pazardayken sürekli bilgisayar başında durmak saçma olduğundan veya işine gücüne bakan insanlar ne yapacak, sürekli olarak kod gelmesini mi bekleyeceğiz?

Yetkili ağızlardan net bilgiler bekliyoruz... Teşekkürler.
    OTP'li hesapta girişte Captcha çıkmıyor zaten bu sebeple karşınıza çıkmıyor.

1- Rastgele olduğu konu içerisinde yazmaktadır. Yani herhangi bir süresi bulunmuyor.
    2- Bu fonksiyonu tetikleyen eylemler konu içerisinde yazmaktadır. Bu eylemlerden birini gerçekleştirmediğiniz sürece, karşınıza bu pop-up çıkmayacaktır.
    3- Cevabı 2 ile aynı.
    Last edited by CluTaah; 09-24-2020 at 01:53 PM.

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn