Page 23 of 24 FirstFirst ... 1321222324 LastLast
Results 221 to 230 of 232
    Senior Member
    Quote Originally Posted by bazarci4334 View Post
    Vega Serverınde 3 gundur Cs taşı yerine konulan moblarda Sorun var sanirim.Bowladaki moblar drop atmıyor Ne orc ne Human Hicbirinde Drop yok. Droplarmı Kaldirildi 3 gundur drop atmaması anormal bi durum. Acilen İlgilenmeniz gerekiyor .Bildirim yapayim Bilginiz Olsun.
    Rosetta'da human charla DC Premiumlu 3 saat boyunca aralıksız bowldaki bütün atları ve karus yaratıklarını ben kestim. 0 drop
    Last edited by NightOwl; 09-28-2020 at 04:15 PM.

Senior Member
    Bupatchde düzeltilmesi gerekenler

1> Moradon TP Gatedeki Abyss Dungeon seçeneği üst sıraya alınmalı. Yani Ardream ın bir üstünde olmalı.

2> Bifrost Mobslarının attığı alan DB kişinin Hp barını ve Parti listesindeki HP barını morlaştırıyor. Cure Curse ile geçmiyor. Partideki priest sürekli partidekilere cure atma yani boşuna cure atmasına sebep veriyor. Cure Curse ile geçmeyecekse bu skill attığı DB nin rengi mor değilde parti listesini başka bir renk yapmalı. Mesela Kahverengi olabilir. Kesinlikle bunun düzeltilmesi gerekiyor. priestler için ızdırap oldu bu mobsların DB leri 3 dk çünkü ve cc ile geçmiyor üstüne Norml DB ile aynı renge bürüyor HP barını.

3> Captchalar hepsi küçük harf ve rakam karışımı olmalı. büyük harf küçük harf karışımı olmamalı.

4> Abysse ışınlanmak acımasızca değil daha mantıklı bir TP parası olması lazım.

5> Kimse CS stonenin kaldırılmasından hoşnut değil. Özellikle Attilla droplarını temiz etmede oyun çok ciddi sıkıntı yaşacaktır(priest,warrior,elemental pendant) Bowldaki o koyulan yaratıklar PK da dikkat ve hedef sapmasına yol açıyor sürekli. Eski sisteme geri dönülmesi lazım.
    Last edited by Miss_Super; 09-29-2020 at 02:12 AM.

Senior Member Horyoshi's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Miss_Super View Post
    3> Captchalar hepsi küçük harf ve rakam karışımı olmalı. büyük harf küçük harf karışımı olmamalı.
    ben hiç büyük küçük ayrımı yapmıyorum, direk küçük giriyorum hepsini alıyor.

Senior Member Vrij's Avatar
    Evet büyük harfe duyarlı değil, küçük büyük karışık olması karmaşıklıgını arttırması için. Ama özellikle TR kullanıcı için I ve L lerde sorun olabiliyor.
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Horyoshi View Post
    ben hiç büyük küçük ayrımı yapmıyorum, direk küçük giriyorum hepsini alıyor.
    Hiç denemediydim de bugün denedim evet büyük küçük harfe duyalrlı değilmiş bu güzel bir şey

Senior Member
    Jet hızıyla güncelleme geliyor ama yeni skill sayfasının boyutu hatalı. Küçültülmesi gerekiyor.

Bu olayı etkinliklerde kaldırmanız gerekmiyor mu ? Bir etkinliğe giriyoruz karşımıza captcha cıkıyor. Şimdiye kadar her pazar bozup etkinliğe girdiğimde karşıma captcha cıktı. Her chaosa royale girdiğimde karşıma captcha cıkıyor. Bu olay anlık olarak etkinliğimi kötü etkiliyor. Düzeltilip güncellenirken bunu yapmak çok mu zor, sonuçta etkinlikler farklı bölümlerde yapılıyor oralar için kapatılabilir diye düşünüyorum.

Bu Güvenlik Kodunu Cz Alanında Sormayı İptal Etmişsiniz Güzel preli Çarlardada İptal Edilmiş Ama Bence Preli Çarlardada Sorsun Çoğu Macrocu Genie Kullanmadan Preyle Macro Açmaya Devam Ediyor preli Çarlar Dahil Herkese Sorsun Sadece Genie Kullanan Çarlara Sormasın Bu Şekilde Macroyu Komple Bitiriceğinizi Düşünüyorum

Senior Member
    Şimdi Felankorda başka bir sorun boy gösterdi. İşin içinde hile programı yoksa paso abyys fire atıyorlar. Abyss Fire ın da felankora işlememesi lazım . Acilen bu durumunda düzeltilmesi gerekiyor. Çünkü felankorun hpsi çok hızlı düşüyor ve drop 3 parti arasında bir kişiye gitmeye başladı bu sebep yüzünden.
    Last edited by Miss_Super; 10-02-2020 at 03:25 AM.

Senior Member NeedB's Avatar
    Yazan olmuş mu bilmiyorum, tüm yorumlara bakamadım.

Captch PUS'tan alınan 60 def basan blue pot'u silmekte, yerine 25 def basmakta. Aynı şey red pot için de geçerli.