Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 232
    Senior Member
    Saçma güncellemelere devam. Benim anlamadığım nokta şu. Eğer premium sahibi değilsek pazar kurup bırakamayacağız çünkü captha geldiğinde cevap veremeyiz. Ya da ws atarken veya boss keserken de çıkabilir bu. Benim şahsi görüşüm sizin amacınız insanları oyunu bırakmaya yöneltmek. Yoksa kimse oyuncusuna bu kadar sıkıştırıcı zorlayıcı güncellemeler getirmez. Daha dün birisi monster stone toplatmak istemiyorum diye konu açtı korekoda bulunan loot sistemi getirilebilirdi. Ama siz resmen düşmanınız gibi davranıyorsunuz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    * Captcha Pop-up; Oyun içerisinde olduğunuz sürede rastgele bir zamanda karşınıza çıkacak olan kombinasyonu doğru olarak girmeniz gerekmektedir.
    A- Kombinasyonu girdikten sonra süre sıfırlanmış olacak ve tekrar pop-up rastgele bir süre içerisinde size gelecektir.
    B- Premium kullanıcıları; Bronze üstü Premium sahibi kullanıcıların tamamına, pop-up çıkmayacaktır.
    C- Genie kullanımı sırasında pop-up çıkmayacak ve otomatik olarak buff üzerinize gelecektir.
    D- Başarılı şekilde Verification yapıldığı zaman 30 Dakika boyunca +25 Defans buffı karakterinize eklenecektir.
    E- Kombinasyonu doğru olarak girmeden trade, Pazar, kutular ve NPC'lerin özellikleri kullanılamayacaktır.
    F- Captcha penceresi hareket ettirilebilir ve tekrar çıktığı zaman sabitlediğiniz noktada ortaya çıkmaktadır.
    Discord dan açıklama istiyoruz Pazar hakkında bişi yazıyor mu diye cevap veriyorlar yahu yazıyor işte

Benim charım Otp li ancak Presiz Bana Catchpa Gelmedi Pazarımı Kurdum Bundan Sonra Ne Olacak

E Şıkkına göre kombinasyonu doğru girmeden deniyor gelmedi ki doğru gireyim

Gelecekse afq iken girilmediğinde ne olacak

Üstün körü açıklama yapıp bize vahiy imnesini bekliyorsunuz sanırım discordda buna benzer bi ton soru var demekki bişiler eksik

khenarth kralllll seviliyorsun iyi calısmalar nttgame
    Last edited by NightOwl; 09-24-2020 at 06:38 AM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by ReLaaX_ View Post
    Saçma güncellemelere devam. Benim anlamadığım nokta şu. Eğer premium sahibi değilsek pazar kurup bırakamayacağız çünkü captha geldiğinde cevap veremeyiz. Ya da ws atarken veya boss keserken de çıkabilir bu. Benim şahsi görüşüm sizin amacınız insanları oyunu bırakmaya yöneltmek. Yoksa kimse oyuncusuna bu kadar sıkıştırıcı zorlayıcı güncellemeler getirmez. Daha dün birisi monster stone toplatmak istemiyorum diye konu açtı korekoda bulunan loot sistemi getirilebilirdi. Ama siz resmen düşmanınız gibi davranıyorsunuz.
    Quote Originally Posted by karimli View Post
    Discord dan açıklama istiyoruz Pazar hakkında bişi yazıyor mu diye cevap veriyorlar yahu yazıyor işte

Benim charım Otp li ancak Presiz Bana Catchpa Gelmedi Pazarımı Kurdum Bundan Sonra Ne Olacak

E Şıkkına göre kombinasyonu doğru girmeden deniyor gelmedi ki doğru gireyim

Gelecekse afq iken girilmediğinde ne olacak

Üstün körü açıklama yapıp bize vahiy imnesini bekliyorsunuz sanırım discordda buna benzer bi ton soru var demekki bişiler eksik
    Açıklamalarda pazar kurarken diye bir ibare geçilmemiş.Az önce görev verip alırken ve ore kırdırırken 2 defa npc tıklaması sonucu karşıma çıktı yanıtladım geçtim.

Burda olay anladığım kadarıyla şu; npclere eskisi gibi tıkla geç ya da botla onclick yaptır geç durumu bitti.Random olarak aynı googledeki denetleme tarzı npc tıklamalarında çıkıyor yanıtlıyorsun bitiyor.Çok yerinde ve güzel bir uygulama olmuş.10 üzerinden 10.

Pazar kurmadım, eğer pazar kurarken de rast gele istiyorsa zaten pazar kuran adam başında demektir sorun olmaz kuranlar için.Botla kuruyorsa sırayla kurarken birine takılır ve o takılan pazar kuramaz, benim anladığım bu.

Junior Member
    helal olsun nttgame yıllardır beklenen güncellemeler elinize sağlık kolay gelsin

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Şu güncellemelerde allah için OYUNCU YARARINA ne var ?

- Abyys yaratığından kim nemalanacak? yaratık çıksa ne çıkmasa ne? kime ne yararı var?

- Cs kaldırılması? şuan getirilen yaratıklarla farkı ne?

- Aeo mu ne gelmiş, Oyuncunun onu kesmesine engel olacaksanız o yaratığa ne gerek var?? (Direk atlayacak olanlara D.N Eski serverde oynuyorum yaratığa selam veren yok)

- Captcha sistemi, bir çok tanıdığım var premiumsuz pk atan, video çeken. pkda bir anda karşısına çıkınca ne yapacak o adam? Benim charım presiz olmaz hiç, ben o adama anlık üstünlüğüm ne kadar adil? Hangi oyuncu ister bunu? Yan bilgisayardan pazar bırakıyordum o chara pre mi alacağım birde? Aylık şuan ki hesabıma minimum 750 lira harcarken?

- Enemy forces yazısı? Ya benim gördüğüm eslant bossları diye zır zır zırlayan çoğu kişi bireysel (Solo oyuncu) bizim serverde human ırkında bir abimiz kesiyor 2-3 char sokuyor kesiyor adam, daha bir gün önce konuşması geçti 'keserken kıymete biniyor 3 gün kesmedim yüzüne bakan olmadı bossların' dedi daha dün. Şimdi bunu bossların kesilmesi yada kesilmemesinin kime faydası var? Haset sahibi, egoist kişileri tahmin için mi? (D.N bosslarla işim olmaz).

-Felankor meselesi? Eskiden bu felankor mereti delostayken bu kadar tantanası olmuyordu ekibi olan gidiyor kesiyordu. %50 exp düşerek kestiğimizi hatırlıyorum. Şimdi ''Yok farmı czye taşıyacağız, Yok güvenli alanda farm yapılmaz'' gibi zırvalarla gerçekten oyunu enteresan şekle sokuyorsunuz.

Sözün özü oyunu ne zaman artık geriye itmekten bıkacaksınız merak ediyorum? Elimizde severek zevk alarak yeri gelir pk atarak yeri gelir yaratık keserek oynadığımız magemiz vardı onuda luring midir her ne haltsa onunla madara ettiniz. İşinize gelmediği şeyler mgame'e iletildi, işinize gelen ama düşünceme göre zerre oyunculara faydası olmayan şeyleri güncelleme olarak getiriyorsunuz. Bunu mgame'in getirdiğine inanmıyorum şahsen öyle olsa korekoda da olurdu aynı şeyler. Ha Türkler faydalanıyor lafını da duymaktan bıktım, koreko girerseniz oda da oyuncuların aynı şeyleri yaptığını görürsünüz girmenize gerek bile yok youtubede yayıncı var iki tane.

Eğer ki eleştirilmeyi yine kabul edemez yazıyı silerseniz de canınız sağolsun.

Junior Member
    Quote Originally Posted by _VinDiesel_ View Post
    siz ciddi misiniz? warriorlar 16 saat bahçe farmı yapsın sen git asasların boss çalma özelliği draini kaldır bu nasıl adalet? draini saçmalık olarak görüyorsanız o bahçeyi magelerde asaslar priestlerde warrriorlar gibi dönsün o zaman oyun bilginiz 0
    TL için oynayan asaslar yüzdeyle felo çalmasın diye adam asasın özellinden çalıyor ama emeğiyle oynayan adamın hakkı gidiyor ama boşver o 3200 cash çekip işini halleder zaten
    Warrior Online
    Sen bi Warriorun günde kaç bin tane pot ve master taşı yediğini biliyomusun kardeşim ? Warior online diyosun da yaptığı farm çok çok iyi değilse warior çok bişey kasamıyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Şurada 1 tane ice mageler için güncelleme yapsanız ne olurdu acaba

Senior Member
    Nickname
    VforAvini
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Captcha'nın pazarda afq uyuyan adama, aktif pk ortasında bulunan adama, aktif mob kesimi yapan adama presi olmasada bir zararı yokmuş Discord'da bu şekilde izah edildi korkmanıza gerek yok.

Quote Originally Posted by pooktroop View Post
    Felankor artık magelerin arkadaşlar boşuna vurmayın xD
    Abbys Fire piyasası canlanır
    Last edited by qerbelaiqerbelai; 09-24-2020 at 07:03 AM.
    Bir derdim var, bin dermana değişmem.
    Şah İsmail Hatayi

Senior Member
    PK atarken nasıl olacak peki? Tam kapışırken captcha çıkarsa karşına insan sinirden klavyeyi kırar o anda.

Page 7 of 24 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast