Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta

Unhappy Oyundan Coins Edinmek

Arkadaşlar oyundan coins çıkışı olması gerektiğini 1 yıldır destekliyoruz tamam ama bu biraz fazla olmadı mı?

premium potların da kaldırılmasıyla oyunda pot parası bulamaz hale geldik, akşam jr'ye giriyoruz kazanırsak 2 silver gem 4m.

bu parayla pot param bile çıkmıyor, warrior oynayan arkadaşları düşünemiyorum bile 8-10 saat online kaldıkları taktirde toplam masrafları 20m'i bulur. adam bütün etkinliklere girip kazansa bile çıkartamaz bu parayı, çok saçma bir durum oluştu. eski server'lar için çanlar çalıyor.

exp slotları desen hepsi çetelerin eline geçmiş karus-human c1-c2 toplam 8 slot 1 int atacker priest 1 warrior parayla adam kasıyor. çünkü pot parasını adama verip afq olarak kasıyorlar onlara da mantıklı geliyor win win oluyor.

bunun için bir şeyler düşünülmeli, günlük görevlere non-trade hp-mp pot mu eklenir veya farklı alternatifler mi getirilir bilemem ama bunun düşünülmesi gerekiyor.

herkese iyi forumlar.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Daha önceden bu konu için açılan konular mevcut, forumun sağ tarafında yer alan arama bölümünü kullanarak bu konulara ve verilen yanıtlara ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, güncelleme notlarını takip ederek fikrinizi o konuya belirtmeniz çok daha sağlıklı olacaktır.

Senior Member Vrij's Avatar
    Bence ayrı tartışılması daha etkili olur, kalabalık karma konuların içinde kimin ne dediği belli değil, kimse hepsini okumuyor modlardan başka

Ben 5k lık MP/HP potların oyuna geri ekleneceğini düşünüyorum.
    Pot parası artık iyice sorun olmaya başladı, potu çok gitmeyenler de potsuz priestlerden heal, cc alamamaya başladık.
    Warriorlar kaç skili vuruyor artık Allah bilir, takip etmiyorum.

Steamde JRlerde bişi farkettim, sürekli 10k heal geliyor, oh mis!
    Meger steam pusta 5k potlar hala satılıyormuş
    ‘Olan olmuştur; olacak olan da olmuştur.’
    Zamansız 'an'da olmuş bitmişe, zamanlı ömrümüzde şahitlik etmekteyiz.

Senior Member NeverFree's Avatar
    6K 7k dan satıyorlar pazarda alması zor degil..

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    Quote Originally Posted by j451u5 View Post
    6K 7k dan satıyorlar pazarda alması zor degil..
    bütün yayınları takip ediyorum, bir sürü oyuncuyla diyaloğum var sadece eski server'lar değil yeni serverlarda dahi sıkıntı var.

kendi halinde bir oyuncunun etkinliklere girip hem eğlenip hem de ufaktan karakterini yükseltmesi gerekirken insanlar pot paralarını çıkartamıyor.

oyundaki farm slotları belli, bu slotları kullanan oyuncular etkinliğe giren oyunculara göre daha fazla farm yapıp karakterlerini güçlendirecek buna itirazımız yok ancak etkinlik getirilerinin yok olması iyi bir durum değil.

premium potlar geri getirilmeli, günlük 200 tane pot veren görevler eklenmeli, buna 1 adet magic hammer 1 adet tsi eklenebilir. bunlar trade edilemez olmalı.

eski server'larda borolara ewil wizardlara, farm yapmaya değecek itemler eklenmeli

cz'de pvp yapan np kasan oyunculara ödül sistemi getirilmeli. ibex olur gem olur sc olur valkry olur premium olur. en azından her server'da 10 tane sembolü olan oyuncuya destek verilmesi zor olmamalı.

np kırdırarak alınan materyallerin sayısı arttırılmalı. atıyorum 5k np kırdırmaya karşılık şansa krowaz küp, hepa materyali, 10k np kırdırmaya old draki buf sc vs.

Member
    Nickname
    Dionisos
    Server
    KO -> Rosetta
    up up up, priest oynuyorum bütün etkinlikleri kazansam bile pot param çıkmıyor. eskiden etkinliklerle item alırdık pot paramız bile çıkmıyor, bıktık artık !

Quote Originally Posted by ErcumentYontar06 View Post
    bütün yayınları takip ediyorum, bir sürü oyuncuyla diyaloğum var sadece eski server'lar değil yeni serverlarda dahi sıkıntı var.

kendi halinde bir oyuncunun etkinliklere girip hem eğlenip hem de ufaktan karakterini yükseltmesi gerekirken insanlar pot paralarını çıkartamıyor.

oyundaki farm slotları belli, bu slotları kullanan oyuncular etkinliğe giren oyunculara göre daha fazla farm yapıp karakterlerini güçlendirecek buna itirazımız yok ancak etkinlik getirilerinin yok olması iyi bir durum değil.

premium potlar geri getirilmeli, günlük 200 tane pot veren görevler eklenmeli, buna 1 adet magic hammer 1 adet tsi eklenebilir. bunlar trade edilemez olmalı.

eski server'larda borolara ewil wizardlara, farm yapmaya değecek itemler eklenmeli

cz'de pvp yapan np kasan oyunculara ödül sistemi getirilmeli. ibex olur gem olur sc olur valkry olur premium olur. en azından her server'da 10 tane sembolü olan oyuncuya destek verilmesi zor olmamalı.

np kırdırarak alınan materyallerin sayısı arttırılmalı. atıyorum 5k np kırdırmaya karşılık şansa krowaz küp, hepa materyali, 10k np kırdırmaya old draki buf sc vs.
    bro sen olayı kaçırmışsın pot alamayacaksın ki gb çekip pot alacaksın olay bu cash premium ve gb çekmezsen neye yararsın ki sen ? Politika bu yersen !

Banned
    Server
    KO -> Olympia
    Infractions
    0/1 (15)
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama herkes bir şekilde ağlıyor lakin yine o pusu çekiyor yine o premiumu çekiyor yine o kanatları alıyor. Almayın kardeşim almayın.

Junior Member
    Quote Originally Posted by alfa42 View Post
    Arkadaşlar kusura bakmayın ama herkes bir şekilde ağlıyor lakin yine o pusu çekiyor yine o premiumu çekiyor yine o kanatları alıyor. Almayın kardeşim almayın.
    aynen öyle madem öyle güzel diyosunuz hoş diyosunuz çok haklısınız.
    AMA BUNA RAĞMEN, gidip premium alıyorsunuz cash alıyorsunuz gb çekiyorsunuz. Ee ne anladık bu işten . Komik duruma düşmeyin lütfen. Siz adımınızı atın onlar zaten atmak zorunda kalacaklar.

Quote Originally Posted by f1k_exqsA6JV View Post
    aynen öyle madem öyle güzel diyosunuz hoş diyosunuz çok haklısınız.
    AMA BUNA RAĞMEN, gidip premium alıyorsunuz cash alıyorsunuz gb çekiyorsunuz. Ee ne anladık bu işten . Komik duruma düşmeyin lütfen. Siz adımınızı atın onlar zaten atmak zorunda kalacaklar.
    ya nereye atıyorlar, cuma indiriminde bile en çok tercih edilen ürüne değil de diğer ürünlere indirim yapan bi firmadan bahsediyoruz. Adamlar zaten her türlü DC Pre alıyor, switche ve war premiuma indirim yaptılar, dc preye yapmadılar.